Foto: ar kopīgu pirmās sērijas skatīšanos prezentēts TV3 seriāls ”Viss pa jaunam!”

Pievienot komentāru
Foto: ar kopīgu pirmās sērijas skatīšanos prezentēts TV3 seriāls ”Viss pa jaunam!”
TOMS NORDE

Ceturtdienas, 31. janvāra, pēcpusdienā kinoteātrī ”Citadele” pulcējās desmitiem aktieru un kino industrijas talantu, lai uz lielā ekrāna kopā novērtētu daudz aprunātā jaunā TV3 seriāla ”Viss pa jaunam!” pirmās sērijas. Pasākumā piedalījās arī Skaties.lv un jau var pačukstēt, kas Latviju TV3 ekrānos sagaida jau pirmdienas, 4. februāra, vakarā!

Seriāls ”Viss pa jaunam!” jau pēc dažām dienām tiks nodots ikviena baudīšanai – tas būs skatāms darba dienu vakaros no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.20 kanālā TV3.

Intervijās Skaties.lv aktieri jau pauduši viedokli, ka seriāls uzstādīs jaunu kvalitātes latiņu pašmāju industrijā. To, kas būs sanācis, ar interesi gaidīja visa radošā komanda, un pirmās divas sērijas, ko aktieri un mediju pārstāvji kopā baudīja uz lielā ekrāna, nelika vilties.

Vizuāli ļoti baudāms, aizraujošs sižets, izcila aktierspēle un lieliski piemeklēti lomu atveidotāji, patīkams, neuzbāzīgs, bet ļoti labs un latviešu mentalitātei saprotams humors – tā ir tikai daļa no komplimentiem, ko ”Viss pa jaunam!” pēc sērijas noskatīšanās veltīja Skaties.lv aptaujātie skatītāji.

Seriāla producenti ir Kristians Alhimionoks un Andrejs Ēķis, bet projekta režisoru komandā ir Aigars Grauba, Zanda Seņkova un Reinis Ūbelis.

Seriāls stāstīs par mūsdienīgu vīrieti (aktieris Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā, baudot lielpilsētas šiku, tās izklaides un atpūtas iespējas. Tomēr ikdienai lielpilsētā ir arī ēnas puse – nemitīgs stress un trauksme, līdz Dāvis piedzīvo kādu negaidītu pavērsienu, kas liek jaunajam vīrietim saprast, ka ir jāievieš izmaiņas savā dzīvē.

Galvenās sieviešu lomas atveidos aktrises Iveta Pole un Anta Aizupe. Seriālā redzēsim arī tādus aktierus, kas TV ekrānos vēl nav redzēti, un tas pārsteigs visas paaudzes.

Režisoru komanda ir pārliecināta, ka ”Viss pa jaunam!” ir seriāls ar kino ambīcijām. To veidojot, komanda izmanto savas kino laukumos iekrātās zināšanas un prasmes. ”Seriāli ir kļuvuši par nopietnu konkurentu mākslas filmām visā pasaulē un tieši tāpēc nolēmām veidot ”Viss pa jaunam!”. Tas būs viens no vizuāli un saturiski bagātīgākajiem romantiskajiem seriāliem Latvijā. Priecājamies strādāt ar televīzijā vēl maz redzētiem aktieriem, tāpēc skatītājus sagaida iespaidīgi pārsteigumi, ” atzīst režisors Reinis Ūbelis.

Seriāls tiek veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm. Tas būs saistošs un aktuāls stāsts, kura notikumos skatītāji atpazīs arī savu ikdienu, azartiski sekojot līdzi, kā ar tiem tiek galā seriāla varoņi.

Nenokavē! Pirmizrāde jau 4. februārī TV3!