Foto: aktieri un radošā komanda jautrojas ”Viss pa jaunam!” atklāšanas ballītē

Pievienot komentāru
Foto: aktieri un radošā komanda jautrojas ”Viss pa jaunam!” atklāšanas ballītē
TOMS NORDE/ F64

31. janvāra vakarā teju viss pašmājas kultūras zieds pulcējās kino ”Citadele”, lai uz lielā ekrāna novērtētu TV3 jaunā seriāla ”Viss pa jaunam!” pirmās sērijas. Par godu lielajam notikumam kinoteātra kafejnīcā notika arī līksms burziņš, kurā ieskatīties ļauj arī Skaties.lv.

Noskatījušies sērijas, aktieri un radošā komanda nesteidza prom, bet devās uz kinoteātra kafejnīcu, kur baudīja šampanieti, uzkodas un dalījās iespaidos par redzēto.

Kā Skaties.lv atklāj seriāla radošās komandas pārstāvji, lai arī filmēšanās grafiks bijis ļoti intensīvs un gulēts salīdzinoši maz, viņi ir pilni enerģijas un gandarīti par ekrānā redzēto, tāpēc svin ar prieku. Un kad gan vēl noskatīsies seriāla sērijas kino!

Seriāla  veidotāji ir kino jomā pieredzējusi producentu kompānija ”Platforma Filma” – producenti Andrejs Ēķis un Kristians Alhimionoks sadarbībā ar režisoriem Aigaru Graubu, Zandu Seņkovu un Reini Ūbeli. Seriāla veidotāji sola, ka seriāla varoņi kļūst par skatītāju labākajiem draugiem, kas ik vakaru liks atgriezties pie TV ekrāniem.

Mediju grupas ”All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena uzsver, ka seriāls ”Viss pa jaunam!” atver jaunu lappusi Latvijā ražoto seriālu piedāvājumā ne vien tā veidošanā iesaistītās komandas dēļ, bet arī tāpēc, ka šis seriāls ir radīts, vadoties pēc skatītāju paradumiem, kas video saturu patērē multiplatformās – ne vien televīzijā, bet arī datoros, planšetdatoros un telefonos jebkurā vietā un laikā.

”Mēs sekojam pasaules tendencēm, kur seriāli ieņem arvien nozīmīgāku lomu, piesaistot talantīgus kino režisorus, spilgtus aktierus un skatītāju izvēlē konkurējot ar kino piedāvājumu. Tādēļ mēs esam patiesi lepni sadarboties ar Latvijas kino profesionāļiem – producentu kompāniju ”Platforma Filma” un Latvijas labākajiem aktieriem, lai skatītājam piedāvātu video saturu jaunā kvalitātē multiplatformu vidē jebkurā vietā un laikā,” tā Zūzena.

Seriāla producents Andrejs Ēķis atzina, ka, veidojot seriālu, grūtākais bijis saorganizēt filmēšanām tik spēcīgu aktieru komandu, ņemot vērā aktieru lielo noslodzi teātrī.

Režisors Aigars Grauba ir pārliecināts, ka viens no šī seriāla spēcīgākajiem ”āķiem” ir Latvijas labākie aktieri.

”Bez labiem aktieriem nav iedomājama neviena filma vai seriāls, jo aktieriem ir sarežģīts, bet tai pašā laikā arī pavisam vienkāršs un saprotams uzdevums – kļūt par skatītāja labākajiem draugiem, kas vakarā pēc pārnākšanas mājās liek atkal un atkal atgriezties pie iemīļoto varoņu piedzīvojumiem,” teic Grauba.

Seriāls ”Viss pa jaunam!” jau pēc dažām dienām tiks nodots ikviena baudīšanai – tas būs skatāms darba dienu vakaros no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.20 kanālā TV3.

Nenokavē! Seriāla pirmizrāde jau 4. februārī!