”Filmā bučoties jau nav grēks!” Precētais Armands no Kauguriem gatavs skūpstam ar ”Viss pa jaunam” aktrisi

2 komentāri
”Filmā bučoties jau nav grēks!” Precētais Armands no Kauguriem gatavs skūpstam ar ”Viss pa jaunam” aktrisi
F64

Seriāla ”Viss pa jaunam” uzņemšanas laukumā ieradušies fani no Latvijas malu malām, lai mestos piedzīvojumā un nofilmētos kādā no sērijām. Armands no Kauguriem mākslas vārdā gatavs darīt visu, pat bučoties kameru priekšā!

Armandu konkursam par iespēju filmēties seriālā pieteikusi sieva, un viņš, saņemot ziņu, ka būs jāfilmējas, nodomājis, ka tas ir kāds joks.

Kā smejas atraktīvais vīrietis, viņš darīs, ko režisors liks, protams, esot slepena cerība, ka lomiņa paredzēs bučošanos ar kādu no skaistajām seriāla aktrisēm.

”Filmā bučoties jau nav grēks! Tas ir tā – ja tu aizej uz klubu un bučojies, tad, protams, no sievas uzreiz dabūsi. Bet filmējoties tas ir darbs – tas neskaitās,” uzjautrinās Armands.

Konkrētu bučošanās partneri no aktrisēm viņš gan nav noskatījis – visas patīk. Taču ja arī pikantu ainu nebūs, vīrietis ar prieku metīsies visā, ko režisori iecerējuši.

”Šis man ir kārtējais jaunais piedzīvojums, kurā mesties, lai padarītu dzīvi interesantāku. Citādi dzīvo savā pelēkajā ikdienā – bet vajag ļauties piedzīvojumiem!” gatavs filmēties ir Armands.

Vai skaitās krāpšana, ja otra pusīte skūpstās ar aktieri seriāla filmēšanas vajadzībām? Saistītais raksts

Rezultāti:
37%

Neskaitās, tas taču mākslas vārdā.

15%

Protams, ka skaitās, skūpsts paliek skūpsts.

48%

Neskaitās tikai gadījumā, ja abi esat profesionāli aktieri.

Pie kādas lomas tiks viņš un citi fani?

Filmēsies arī atraktīvā Līga, kura gandrīz dzemdēja dēliņu ”Tēta nedienu” filmēšanā! Lasi TE!

Seko seriāla notikumiem darba dienu vakaros TV3!