“Meitenes patiesībā ir liels feiks!” Kopā ar Evelīnu ielūkojies “Viss pa jaunam” garderobē!

1 komentārs

Visu februāra mēnesi kanāla TV3 skatītājiem ir iespēja sekot līdzi seriāla “Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu “Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

Kā ar pirmo, nozīmīgo vietu Evelīna skatītājus iepazīstina ar seriāla varoņu garderobi. Lai izklāstītu visu sīki un smalki, Evelīna uzdod jautājumus stilistei Sigitai Brikmanei, kura ar lielāko prieku izstāsta kā viss tur ir tapis un kā viņa izvēlējusies konkrētos apģērbus katram no seriāla aktieriem.

Kā izrādās, seriālā kopā piedalās 31 aktieris un katram no viņiem tēlu izdomājusi stiliste Sigita. Kopā katram no aktieriem vidēji ir trīs četri apģērbu komplekti un stilistei nozīmīgākais ir atcerēties, kurā no sērijām kurš tērps bija uzvilkts mugurā katram aktierim, tamdēļ garderobē pie sienām ir piespraustas tēlu fotogrāfijas.

Evelīnas aizkadri ir viegls un dzīvīgs video saturs, kura skatīšanās laikā no lūpu kaktiņiem nezūd smaids. Humors, aizkulises un cilvēki, kuri strādā, lai jūs savos TV ekrānos redzētu visu tieši tā, kā jūs redzat! Kā tas top? Skaties augstāk pievienotajā video!

Skaties seriālu “Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 plkst. 20.20!

1 komentārs