Evelīnas aizkadri: atklāj grima un tērpu knifiņus seriālā “Viss pa jaunam”

Pievienot komentāru

Kanāla TV3 skatītājiem jau kopš februāra sākuma ir iespēja sekot līdzi seriāla ”Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu “Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

Pie seriāla tapšanas smagi strādā ne tikai režisori, producenti, operatori, gaismotāji un aktieri, bet arī meitenes, kuras rūpējas par vizuālo noformēju, kas redzams uz seriāla “Viss pa jaunam” aktieriem!

Evelīna aizkulisēs noķēra gan galveno grima speciālisti, gan stilisti, lai saprastu, kā tiek panākts tieši tāds gala rezultāts, ko mēs visi redzam savos zilajos ekrānos. Meitenes dalās savos knifiņos un atklāj īpašas detaļas par kurām, ar seriāla tapšanu nesaistīti cilvēki, pat neaizdomātos.

Evelīnas aizkadri ir viegls un dzīvīgs video saturs, kura skatīšanās laikā no lūpu kaktiņiem nezūd smaids. Humors, aizkulises un cilvēki, kuri strādā, lai jūs savos TV ekrānos redzētu visu tieši tā, kā jūs redzat! Kā tas top? Skaties augstāk pievienotajā video!

Skaties seriālu “Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 plkst. 20.20!