“Esmu bijusi stāvoklī jau divas trīs reizes,” Evelīna Pārkere par komentāriem internetā

Pievienot komentāru

Evelīnai Pārkerei, kas pašmāju seriālā “Viss pa jaunam” atveido nebēdnīgo Alisi Vētru, ir prāvs sekotāju pulciņš. Evelīnas atpazīstamība bieži vien rezultējas dažādos viedokļos un komentāros par viņu. Jaunā aktrise intervijā ar Skaties.lv atklāj dīvaināko baumu, ko par sevi dzirdējusi.

Evelīna atzīst, ka “piedzimusi ar kameru”. Jau laikā, kad viņa vēl nebija “jūtūbere”, ar video kameras palīdzību dokumentējusi teju visu apkārt notiekošo. Īpaši tuvas viņai ir iemūžinātās atmiņas no ceļojumiem ar ģimeni, kad vēl bijusi mazs bērns.

Nu šī aizraušanās pacēlusies pavisam jaunā līmenī – Evelīnas talantu iespējams baudīt pat TV ekrānos. Atpazīstamība sabiedrībā veicinājusi dažādu patiesu un nepatiesu viedokļu veidošanos. Taujāta par dīvaināko baumu, ko par sevi dzirdējusi, Evelīna izceļ nepārtrauktās spekulācijas par viņas grūtniecību.

Evelīna atzīst, ka komentārus pie rakstiem vai saviem “Youtube” video nelasa. Vienīgie komentāri, kuriem viņa pievērš uzmanību, ir zem bildēm “Instagramā”, jo tie gluži vienkārši mēdz būt ļoti izklaidējoši.

Lai arī varētu šķist, ka savas karjeras un aizraušanās dēļ jaunā aktrise nevar dzīvot bez telefona vai datora, viņa uzsver, ka ir ļoti tīrīgs cilvēks, tāpēc iztikt nevarētu bez dušas vai vannas, vai kādas citas ūdens tilpnes. Evelīna šī iemesla dēļ sevi dēvē par “praktisko latvieti”.

Ekskluzīvi: ”Jūtūbere” Evelīna filmēšanas laukumā kā pavedinātāja Alise kārdina mācītāju

Aktrise spriež, ka savam tēlam seriālā nemaz nav līdzīga. Vēl jo vairāk – Evelīna lielākoties pat nemaz nesaprot, ko Alise ar teikto vispār ir domājusi. “Iepazīt viņu un saprast, kas notiek viņai galvā bija ilgs process, jo dažreiz nesaprotu viņas tekstus – tādā ziņā, ka es nekad neko tādu nebūtu teikusi”. Aktrise pamazām iepazīst savu tēlu un spriež, ka varbūt pat dzīvē draudzētos ar Alisi.

Lai arī “jūtūbere” vērtē, ka viņai nav paveicies ar vokālajām dotībām, viņa vienalga mēdz savu dziedāšanu iemūžināt gan video, gan audio formātos un pēc tam šausmināties par sevi. Taujāta, vai viņai ir kāds slēptais talants, Evelīna smejas un nodemonstrē spēju savus roku pirkstus salocīt pavisam dīvainā formā.

Evelīna jūtas no sirds pateicīga par iespēju filmēties seriālā “Viss pa jaunam”. Aktrise uzsver, ka tā šobrīd ir viena no galvenajām lietām viņas dzīvē un viņa novērtē, ka var atrasties blakus tik talantīgiem un sabiedrībā atzītiem aktieriem.

Skaties ”Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.20 TV3!