“Es ceru, ka arī 120 gados būšu dzīvespriecīga dāma!” Aktrise Inga Tropa atklāj nepārtrauktas izaugsmes atslēgu

1 komentārs

Pilnā sparā notiek jaunā pašmāju seriāla “Viss pa jaunam” filmēšana, kurā nozīmīgu lomu ieņem arī aktrise un režisore Inga Tropa. Aktrise intervijā ar Skaties.lv pastāsta, kas ir viņas izaugsmes atslēga un atklāj labāko dāvanu, ko jebkad saņēmusi.

Taujāta, vai aktrise ir līdzīga seriālā atveidotajam tēlam, viņa atzīst, ka tas mulsinošs jautājums, jo no vienas puses jebkurai lomai tāpat tiek daļiņa aktiera personības. Neskatoties uz to, Inga uzskata, ka seriāla tēlam pārāk nelīdzinās, jo ikdienā nesmejoties tik daudz, kā to dara Maija.

Ingas Tropas atveidotais tēls ir Maija, kura strādā apkalpojošā sfērā un dara no visa pa druskai – no uzkopšanas līdz viesmīles darbam. Viņa zina visu par visiem ciematā un ir vietējo iedzīvotāju acis un ausis. Maija ir ļoti pieķērusies ciematam un tās cilvēkiem – viņa nemaz nevēlas neko dzirdēt par pārcelšanos, par spīti vairākām iespējām, ko pilsēta var piedāvāt. Viņas vīrs, kurš strādāja Alfreda lauku saimniecībā, gāja bojā nelaimes gadījumā darbā mistiskos apstākļos. Maija ienīst Albertu un vaino viņu sava vīra nāvē.

Inga bieži vien pieķer sevi speciāli darām ko tādu, ko iepriekš nebūtu darījusi. “Tikai tādā veidā es varu sevi vēl labāk iepazīt un sevī veicināt kādas jaunas kvalitātes un jaunu izaugsmi,” spriež aktrise.

Foto: aktrise Inga Tropa jaunā latviešu seriāla dēļ maina matu krāsu

Ingas iestudējums “Dvēseļu utenis” pērn ieguva “Spēlmaņu nakts” balvu par labāko izrādi. Atzinību un balvu par veiktajiem darbiem teātra vidē viņa sauc par labāko dāvanu, ko jebkad saņēmusi. Tā aktrisei dod spēku arvien drošāku soli iet uz priekšu tajā, ko viņa jau dara. Lai arī Inga Tropa sabiedrībā ieguvusi atpazīstamību, ar baumām par sevi ikdienā nesaskaras. “Ja tomēr saskaros, tad tās ir lietas, kas notikušas gaismas gadu attālumā,” smejas aktrise.

Ieva nākotnē skatās ar gaišu skatu. “Es ļoti ceru, ka savos 120 gados vēl joprojām būšu varen kustīga, žiperīga, vieda un dzīvespriecīga dāma labākajos gados, kura vēl joprojām kaldinās plānus, ko tālāk padarīt,” viņa atklāj savas nākotnes ieceres.

Skaties “Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.20 TV3!