Ekskluzīvi: pirmie foto no jaunā TV3 seriāla filmēšanas laukuma

4 komentāri
Ekskluzīvi: pirmie foto no jaunā TV3 seriāla filmēšanas laukuma
DĀVIS ŪLANDS, F64

Jauns gads nāk ar lieliskiem jaunumiem pašmāju seriālu faniem – jau februāra sākumā pie TV3 skatītājiem nonāks jaunais seriāls, kura veidotāju lokā ir tādi profesionāļi kā Andrejs Ēķis un Aigars Grauba. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmajos kadros no filmēšanas laukuma.

Kā jau var atklāt Skaties.lv, seriāla nosaukums būs ”Viss pa jaunam”, un vienas no galvenajām lomām tajā atveidos Dainis Grūbe un Anta Aizupe.

Seriāla producenti ir Kristians Alhimionoks un Andrejs Ēķis, bet projekta režisoru komandā ir Aigars Grauba, Līga Pipare, Zanda Seņkova un Reinis Ūbelis. Kompānijas līdz šim realizēto projektu kontā ir tādas populāras filmas kā ”Rīgas sargi”, ”Sapņu komanda 1935”, ”Svingeri”, kam jau tapušas versijas arī Ukrainā un Igaunijā, ”Nameja gredzens” un ”Blēži”.

Seriāla scenārijs šobrīd vēl tiek turēts slepenībā, bet, kā jau minējuši veidotāji, tajā būs viss, ko vien var vēlēties pašmāju seriālu draugi, mīlas intrigas, labs humors, aizraujošs sižets un izcila aktierspēle.

Jaunais seriāls tiks veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm. Seriāls tiks filmēts nevis studijā, bet gan reālā vidē.

Vairāk skaties jau šovakar ”Bez Tabu”!

4 komentāri