Ekskluzīvi: ”Jūtūbere” Evelīna filmēšanas laukumā kā pavedinātāja Alise kārdina mācītāju

12 komentāri
Ekskluzīvi: ”Jūtūbere” Evelīna filmēšanas laukumā kā pavedinātāja Alise kārdina mācītāju
DĀVIS ŪLANDS, F64

Tapis zināms, ka jaunajā latviešu seriālā ”Viss pa jaunam!” vieglprātīgās Alises lomu atveidos ”YouTube” zvaigzne Evelīna Pārkere. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmajos foto no filmēšanas laukuma, kur var novērtēt Evelīnas aktrises talantu, pavedinot… mācītāju!

Evelīna seriālā atveidos visai vieglprātīgu meiteni Alisi Vētru, kuru draugi sauc vienkārši par Lī. Alisei ir draugs, kas gan netraucē pārbaudīt savas pavedināšanas spējas uz visiem ciemata vīriešiem. Alisei ir iepaticies pat vietējais mācītājs, un viņa mēģina pievērst sev viņa uzmanību.

”Ceru, ka mana ”YouTube” auditorija, kuri ir gados jaunāki skatītāji, sapratīs, ka Alise ir tikai loma seriālā, un es dzīvē tāda noteikti neesmu. Mēs ar Alisi esam kā ”iņ” un ”jaņ” – divas pilnībā pretējas personības,” sarunā ar Skaties.lv smejas jaunā aktrise.

Meitene savu varoni raksturo kā vieglprātīgu, gaisīgu, ekspresīvu un pārspīlētu būtni.”Ja man ik dienu noteikti vajadzīga kafijas krūze, Alisei katru dienu nepieciešama pastiprināta vīriešu uzmanība.

Viņa ir attiecībās, bet vienalga grib papildus vīriešu uzmanību, Alise cenšas savaldzināt pat vietējo mācītāju,” stāsta Evelīna.

Skaistkalnu mācītāja Laura Apoga lomu seriālā atveidos aktieris Jurijs Djakonovs. Viņš nāk no citas vietas, bet tika nozīmēts kalpošanai šeit, un Skaistkalni viņam arī ļoti patīk.

Viņš ir izskatīgs vīrietis un viņa fiziskais skaistums nepaliek nepamanīts ciemata sieviešu vidū. Viņa jaunības dēļ un tādēļ, ka meitenes ap viņu tik ļoti spieto, Skaistkalnu reliģiozajai dāmai viņš nepatīk, bet pārējā sabiedrībā viņu ciena un mīl.