Ekskluzīvi: ”Jūtūbere” Evelīna filmēšanas laukumā kā pavedinātāja Alise kārdina mācītāju

12 komentāri
Ekskluzīvi: ”Jūtūbere” Evelīna filmēšanas laukumā kā pavedinātāja Alise kārdina mācītāju
DĀVIS ŪLANDS, F64

Tapis zināms, ka jaunajā latviešu seriālā ”Viss pa jaunam!” vieglprātīgās Alises lomu atveidos ”YouTube” zvaigzne Evelīna Pārkere. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmajos foto no filmēšanas laukuma, kur var novērtēt Evelīnas aktrises talantu, pavedinot… mācītāju!

Evelīna seriālā atveidos visai vieglprātīgu meiteni Alisi Vētru, kuru draugi sauc vienkārši par Lī. Alisei ir draugs, kas gan netraucē pārbaudīt savas pavedināšanas spējas uz visiem ciemata vīriešiem. Alisei ir iepaticies pat vietējais mācītājs, un viņa mēģina pievērst sev viņa uzmanību.

”Ceru, ka mana ”YouTube” auditorija, kuri ir gados jaunāki skatītāji, sapratīs, ka Alise ir tikai loma seriālā, un es dzīvē tāda noteikti neesmu. Mēs ar Alisi esam kā ”iņ” un ”jaņ” – divas pilnībā pretējas personības,” sarunā ar Skaties.lv smejas jaunā aktrise.

Meitene savu varoni raksturo kā vieglprātīgu, gaisīgu, ekspresīvu un pārspīlētu būtni.”Ja man ik dienu noteikti vajadzīga kafijas krūze, Alisei katru dienu nepieciešama pastiprināta vīriešu uzmanība.

Viņa ir attiecībās, bet vienalga grib papildus vīriešu uzmanību, Alise cenšas savaldzināt pat vietējo mācītāju,” stāsta Evelīna.

Skaistkalnu mācītāja Laura Apoga lomu seriālā atveidos aktieris Jurijs Djakonovs. Viņš nāk no citas vietas, bet tika nozīmēts kalpošanai šeit, un Skaistkalni viņam arī ļoti patīk.

Viņš ir izskatīgs vīrietis un viņa fiziskais skaistums nepaliek nepamanīts ciemata sieviešu vidū. Viņa jaunības dēļ un tādēļ, ka meitenes ap viņu tik ļoti spieto, Skaistkalnu reliģiozajai dāmai viņš nepatīk, bet pārējā sabiedrībā viņu ciena un mīl.

TOP komentāri

 • +19 +10 -9

  "Zvaigzne"

  1. Kas viņa vispār tāda ir, lai spēlētu seriālā...?
  2. Pāris neprecizitātes - zvaigzne, jaunā aktrise, talantīga... par ko iet runa? Tak ne jau par šito kaitinošo internetpiemēslotāju.
  3. Kas tur var pavedināt??? Viņa tak ir tik nesmuka, pie tam izskatās pēc bērna.
  4. Tā "baznīca" studijā izskatās briesmīgi... kā lētā komēdijšovā ar jēliem jokiem.
  5. Sākumā likās cerīgi, bet tagad izskatās, ka šo lēto murgu nebūs jēgas skatīties... likās var dēļ aktieriem, bet te jau spēlē šitā "zvaigzne"...
  6. Labi, ka LTV rāda Divi vienā 2. sezonu...vismaz būs ko skatīties darbadienu vakaros... gaidīšu Radiņus, bet būtībā esmu dziļi vīlies TV3, jo viņi spēj piedāvāt tikai adaptācijas...
 • Fū!
 • Aigars Vezis
  +4 +1 -3

  Aigars Vezis

  Intars Biģelis Kas viņu ir redzējis?Kur jāmeklē?Kāpēc uz Viņu jāskatas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl