Dāvana 10 gadu mīlas jubilejā – lomas ”Viss pa jaunam”! Aigara un Ingas stāsts

Pievienot komentāru
Dāvana 10 gadu mīlas jubilejā – lomas ”Viss pa jaunam”! Aigara un Ingas stāsts
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Filmēties ”Viss pa jaunam” no Latvijas malu malām ieradušies seriāla fani. Kokapstrādes tehnologs Aigars un dārzniece Inga, lai filmētos seriālā, atbraukuši no Siguldas un lielā notikuma dēļ atprasījušies no darba. Iespēju filmēties  abi uzskata par skaistu dāvanu savā 10. kopā būšanas jubilejā.

Kā Skaties.lv atklāj Aigars, priekšnieki bijuši ļoti saprotoši un bez jautājumiem palaiduši abus filmēties – tādu iespēju nedrīkst laist garām! Nosmējušies – ”ko vajag, to vajag”!

Iespēju filmēties laimējusi sieviņa, bet seriāla veidotāji arī Aigaram, uzzinot, ka viņš ir liels ”Viss pa jaunam” cienītājs un zina katru sižeta detaļu, dāvāja iespēju uzmirdzēt kameru priekšā.

”Piedalījos konkursā spontāni, pat neticēju, ka varētu uzvarēt. Kad man zvanīja, biju šokā,” smejas Inga. Viņai kā jau dāmai visinteresantākā šķiet mīlas intrigu līnija seriālā.

”Man īpaši nepatīk tie divi bandīti, bet viss pārējais – restorāni, viesu nams – lieliski,” par seriālu sajūsmā Inga. Fano arī pāra bērns, kā smejas – visa skola jau ir informēta, ka vecāki mirdzēs seriālā.

Ja nu galveno lomu atveidotājiem aptrūksies mīlas dzirksts, Aigars un Inga gatavi iedvesmot.

”Šogad svinam 10 gadu jubileju, un dalība seriālā kopā ir kā dāvana,” smejas pāris. Diena, kad abi filmējās ”Viss pa jaunam” vispār izvērtās par abu laimīgo dienu – ne pie iespējas filmēties vien abi tika.

”Vakar zvanīja no ”Viss pa jaunam”, šodien vinnēju 25 eiro dāvanu karti automazgātuvē – jāpērk loterijas biļete!” smejas Aigars.