“Ceru, ka uz ielas man nebūs jābēg no faniem,” Esmeralda Ermale par savu tēlu seriālā “Viss pa jaunam”

2 komentāri

Seriālā “Viss pa jaunam” vienu no retajiem ne tik pozitīvajiem tēliem atveido iemīļotā pašmāju aktrise Esmeralda Ermale. Aktrise intervijā ar Skaties.lv atklāj, kā sadzīvo ar savu lomu.

Esmeraldas atveidotais tēls ir Olga Fūrmane – Santas māte un Ginta vecmāmiņa. Olga ir dzimusi Skaistkalnos, kur viņa aizvien vēl dzīvo. Gadiem ejot, viņa ir kļuvusi par ļoti reliģiozu dāmu ar augstām morāles prasībām un atbilstošu ģērbšanās stilu.

Jaunībā viņa bijusi ar daudz brīvākiem uzskatiem, īpaši attiecībās ar vīriešiem – taču tieši šādus meitas uzskatus viņa šobrīd kritizē visvairāk. Tagad, kad Santa ir atgriezusies, Olga centīsies kontrolēt viņas dzīvi kā agrāk, taču Santa to negribēs pieļaut, līdz ar to viņu abu attiecības būs ļoti saspīlētas.

Esmeralda atklāj, – ja nenodarbotos ar aktiermākslu, tad, iespējams, attīstītu sevi filoloģijas nozarē, jo tieši to pēc vidusskolas beigšanas vēlējās studēt. Taujāta, kas ir aktrises lielākais lepnums, Esmeralda izceļ ne tikai pašas paveikto, bet arī savu ģimeni un pašus tuvākos cilvēkus. Esmeralda ir pateicīga, ka viņai ir iespēja būt kopā ar tuvajiem.

Esmeralda Ermale seriālā “Viss pa jaunam” attēlo visai valdonīgu un konservatīvu dāmu. “Es ļoti ceru, ka neesmu līdzīga savam tēlam. Man ir laimējies dabūt vienīgo negatīvo lomu šajā seriālā. Šo nastu nesu ar lepnumu un atbildības sajūtu. Es ļoti ceru, ka uz ielas man nebūs jābēg no faniem un citu tēlu līdzjutējiem,” smejas aktrise.

Iepazīsties! ”Viss pa jaunam!” aktieri un viņu atveidotie varoņi

Aktrise atklāj, ka viņai ir vairāki interesanti hobiji. Savulaik aktrise aizrāvusies ar zirgu izjādēm, taču šobrīd pievērsusies visai eksotiskām nodarbēm – spāņu valodas un Argentīnas tango apguvei.

Esmeraldas Ermales talantam ir ne mazums cienītāju, padarot viņu par sabiedrībā zināmu personu. Aktrise uzskata, ka no komentāru lasīšanas gan labāk izvairīties, šī iemesla dēļ viedokļus par sevi interneta vidē speciāli nemeklē.

Skaties ”Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.20 TV3!