”Ceru, ka mana ”YouTube” auditorija sapratīs.” Evelīna Pārkere par draiskules Alises lomu ”Viss pa jaunam”

3 komentāri
”Ceru, ka mana ”YouTube” auditorija sapratīs.” Evelīna Pārkere par draiskules Alises lomu ”Viss pa jaunam”
OKSANA DŽADANA, F64

TV3 skatītāju sirsniņās stabilu vietu jau iekarojis jaunais seriāls ”Viss pa jaunam”, kurā svarīga loma tikusi arī ”jūtūberei” Evelīnai Pārkerei. Sarunā ar Skaties.lv Evelīna uzsver – tas, kāda viņa ir seriālā, kardināli atšķiras no meitenes patiesā ”es”.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Evelīna, loma pie viņas atnākusi ”viegli un gaisīgi”.

”Man vienkārši piezvanīja un piedāvāja atnākt. Pat nebija jāierodas uz nekādām provēm. Piedāvājums uzrunāja – likās kas interesants un nebijis.

Ierados, un man uzreiz teica: ”Re, te tev teksts, vari norunāt?” Tad sapratu – ā, šis ir nopietni,” to, cik nesarežģīti veidojusies sadarbība, atceras Evelīna.

Populārās ”jūtūberes” vienīgā aktrises pieredze esot sešu gadu vecumā, kad meitene filmējusies reklāmā. Lai gan no otras puses – tā caurstrāvo teju visu viņas dzīvi.

”Smejos, ka esmu piedzimusi ar kameru rokās, teju visa mana dzīve ir dokumentēta. Man patīk strādāt ar kameru, esmu pieradusi runāt tās priekšā, tāpēc filmēšanas laukumā nebija nekādu baiļu,” skaidro meitene, kura principā ir aktrise neskaitāmos savos ”YouTube” sižetos, kas iekarojuši milzu popularitāti un pašmāju jauniešu auditorijas  atzinību.

Kā satraucošāko brīdi filmēšanā Evelīna atceras ainu, kurā bija jāsaspēlējas ar leģendāro aktrisi Esmeraldu Ermali.

”Man bija lielas bailes, ka kaut ko sajaukšu. Seriālam izvēlēti ļoti labi aktieri, man bija liels gods būt viņu vidū.

Jā, gaidīju, ka mani starp viņiem neuztvers nopietni, tāpēc biju patīkami šokēta, cik draudzīgi un atbalstoši viņi mani pieņēma. Filmējoties neizjutu nekādu diskrimināciju,” ”Viss pa jaunam!” aktieru kompāniju slavē Evelīna.

Evelīna seriālā atveido visai vieglprātīgu meiteni Alisi Vētru, kuru draugi sauc vienkārši par Lī. Alisei ir draugs, kas gan netraucē pārbaudīt savas pavedināšanas spējas uz visiem ciemata vīriešiem. Alisei ir iepaticies pat vietējais mācītājs, un viņa mēģina pievērst sev viņa uzmanību.

”Ceru, ka mana ”YouTube” auditorija, kuri ir gados jaunāki skatītāji, sapratīs, ka Alise ir tikai loma seriālā, un es dzīvē tāda noteikti neesmu. Mēs ar Alisi esam kā ”iņ” un ”jaņ” – divas pilnībā pretējas personības,” skaidro jaunā aktrise.

Meitene savu varoni raksturo kā vieglprātīgu, gaisīgu, ekspresīvu un pārspīlētu būtni.”Ja man ik dienu noteikti vajadzīga kafijas krūze, Alisei katru dienu nepieciešama pastiprināta vīriešu uzmanība.

Viņa ir attiecībās, bet vienalga grib papildus vīriešu uzmanību, Alise cenšas savaldzināt pat vietējo mācītāju,” stāsta Evelīna.

Jā, būšot arī pa pikantai ainai, taču Evelīna uzsver, ka tām piegājusi profesionāli – kā jau aktrise! ”Filmējoties pikantajās ainās, vairāk domāju nevis par pikantērijām, bet to, lai nesajauktu tekstu,” smejas Evelīna.

Kā uzsver Evelīna, ”Viss pa jaunam!” vērts paskatīties vien tāpēc, lai pārliecinātos, ka latvieši, galu galā, var uzņemt patiešām kvalitatīvu un profesionālu seriālu.

”Uzskatu, ka šis ir jauns pakāpiens Latvijas seriālu vidē visādā ziņā. Ir vērts paskatīties vien tāpēc, lai pārliecinātos par kvalitāti, pabaudītu profesionāli veidotu latviešu seriālu.

Par sižetu vēl daudz nevaru pastāstīt, jo zinu tikai savu līniju, taču skaidrs, ka tas būs viegls un ģimenisks, kas tāds ko kopā pabaudīt pie vakariņu galda,” projektu slavē Evelīna.

Filmēšanos ”Viss pa jaunam!” profesionāļu komandā Evelīna izbaudījusi kā unikālu mācību stundu. Kā smejas ”jūtūbere”, filmējoties apgūts tik daudz, ka tagad, atskatoties uz pirmo sēriju, kurā piedalījusies, viņai jau gribētos to pārfilmēt, jo pati jūt, cik ļoti nepieredzējusi bijusi sākumā un kā augusi procesā.

Tu vēl neskaties? Pieslēdzies! ”Viss pa jaunam” darba dienu vakaros TV3!