Atklāts seriāla ”Viss pa jaunam” tituldziesmas noslēpums

0 Komentāru
Atklāts seriāla ”Viss pa jaunam” tituldziesmas noslēpums
PUBLICITĀTES FOTO

”Viss pa jaunam” atgriezies pie skatītājiem ne tikai ar interesantām sižeta ievirzēm, bet arī ar jaunu seriāla tituldziesmu. Šoreiz seriāls izmanto grupas ”The Rolltones” dziesmu ”Ceļā”.

Sarunā ar portālu Skaties.lv grupas līderis Atis Zviedris atklāj, ka dziesma ir debijas albuma ”Road trip” singla ”Better way” latviskā versija, kurai dots nosaukums ”Ceļā”.

”Paldies par angliskā teksta atdzejošanu dzejniekam Kārlim Vērdiņam. Kārlis atrodas Amerikā, pateicoties sociālo tīklu starpniecībai, viņš palīdzēja atdzejot tekstu,” stāsta Atis.

Dziesma tika atdzejota īpaši seriālam, ”The Rolltones” uzrunāja ”Viss pa jaunam” veidotāji un piedāvāja sadarbību.

Seriālu baudi ŠEIT!

”Bijām patīkami pārsteigti. Nu esam ļoti priecīgi, ka mūsu mūzika izskan latviešu seriālā. Esam lepni, ka grupas CV parādīsies vēl viena ailīte, kurā teikts, ka muzikālā veidā piedalījāmies seriālā,” smaida Atis.

”Ceļā” jauno skanējumu mūziķiem palīdzēja piešķirt Aigars Grāvers, Atis neslēpj sajūsmu par šāda veida sadarbības uzsākšanu.

”Pats neskatos ne latviešu, ne ārzemju seriālus. Cenšos maksimāli turēties pa gabalu no TV ekrāniem. Laiku, ko citi velta TV, es veltu ģitārspēlei, dziesmu rakstīšanai un citām radošām lietām,” atklāj Atis.

Atis pačukst, ka drīzumā grupas ”The Rolltones” fanus gaida muzikāls jaunums!
0 Komentāru