“Alus pudelēs patiesībā ir tikai ūdens!” Ielūkojies “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā kopā ar Evelīnu Pārkeri

Kanāla TV3 skatītājiem jau kopš februāra sākuma ir iespēja sekot līdzi seriāla ”Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un ”jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu ”Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • šura

  šura

  tikai nesaprotu vienu, kad rāda ārā dabas skatus un mājas darbība it kā notiek vienā un tajā pašā dienā bet skatoties te parādās apsnigušas vietas un te ātri vien zaļa zāle un tuvojas ugunsgŗēks bet Skaistkalnos ziema
 • Feja

  Feja

  No šī seriāla sākumā gaidīju daudz vairāk. Galīgi nesaprotu, kāda ir bijusi seriāla veidotāju doma, vienā telpā apvienojot smalku kleitu šūšanu un automašīnu remonta darbnīcu. Un tas ir tikai viens no maniem lielajiem "kāpēc?".
 • Madara

  Madara

  Man ļoti patīk,,Viss pajaunam”un kā arī man ļoti iedvesmo Evelīnas Pārkeres youtob video Evelīn es Tev vēlu milzum daudz prieka????
 • !!!

  !!!

  Interesanti pirms seriāla rādīšanas visu laiku tika uzsvērts ka filmēšana notiks tikai reālajā vidē! Bet patiesībā notiek tāpat kā UgunsGrēkā un Svešajā Sejā!
  • Oskars

   Oskars

   Pag, pag. Tu tāpat neredzētu, ka viņi filmē to reālajā vidē! Bet šajā seriāla bieži viņi ir ārpus telpām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!