“Alus pudelēs patiesībā ir tikai ūdens!” Ielūkojies “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā kopā ar Evelīnu Pārkeri

5 komentāri

Kanāla TV3 skatītājiem jau kopš februāra sākuma ir iespēja sekot līdzi seriāla ”Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un ”jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu ”Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

Šoreiz Evelīna skatītājus iepazīstina ar filmēšanas laukumu jeb telpām, kurās noris visa seriāla filmēšana iekštelpās. Bieži skatītāji jautā, vai tiešām seriāls tiek filmēts Skaistkalnos, bet kā izrādās nē – filmēšana noris tepat Rīgā.

Visas telpas, piemēram, veikals, viesu nams, serviss, mājas, baznīca un pat radio studija atrodas vienā lielā telpā. Agrāk šajās telpās laikam esot bijušas ofisa telpas, bet nu šī mājīgās istabas pārtapušas par seriāla “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumu!

Evelīna skatītājiem video klipiņā arī atklāj visādus knifus, ko skatoties seriālu skatītāji nemaz neaizdomājas!

Evelīnas aizkadri ir viegls un dzīvīgs video saturs, kura skatīšanās laikā no lūpu kaktiņiem nezūd smaids. Humors, aizkulises un cilvēki, kuri strādā, lai jūs savos TV ekrānos redzētu visu tieši tā, kā jūs redzat! Kā tas top? Skaties augstāk pievienotajā video!

Skaties seriālu ”Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 plkst. 20.20!

TOP komentāri

 • !!!
  +12 +10 -2

  !!!

  Interesanti pirms seriāla rādīšanas visu laiku tika uzsvērts ka filmēšana notiks tikai reālajā vidē! Bet patiesībā notiek tāpat kā UgunsGrēkā un Svešajā Sejā!
 • šura
  +3 +3 0

  šura

  tikai nesaprotu vienu, kad rāda ārā dabas skatus un mājas darbība it kā notiek vienā un tajā pašā dienā bet skatoties te parādās apsnigušas vietas un te ātri vien zaļa zāle un tuvojas ugunsgŗēks bet Skaistkalnos ziema
 • Feja
  +1 +1 0

  Feja

  No šī seriāla sākumā gaidīju daudz vairāk. Galīgi nesaprotu, kāda ir bijusi seriāla veidotāju doma, vienā telpā apvienojot smalku kleitu šūšanu un automašīnu remonta darbnīcu. Un tas ir tikai viens no maniem lielajiem "kāpēc?".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl