1 komentārs
Viņi jau filmē! Ieskaties vēl neredzētos kadros no “Viņas melo labāk” pašas jaunākās sezonas
"Viņas melo labāk" veidotāji jau uzņem seriāla 6. sezonu! (Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv)

Strauji tuvojas brīdis, kad kanālā TV3 noslēgsies “Viņas melo labāk”  jau piektā sezona. Nevienam nav noslēpums, ka, kamēr zilajos ekrānos skatītāji skatās aktuālo sezonu, seriāla veidotāji jau strādā pie nākamās. Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu sestās sezonas filmēšanā.

No scenārija gan neko atklāt nevaram, kā arī jaunie varoņi pagaidām vēl tiek turēti noslēpumā, taču viens ir skaidrs, – kā beigsies šī vasara “Viņas melo labāk” fani ar nepacietību jau gaidīs nākamo, lai varētu skatīt pašas jaunākās sērijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv bija klāt vienā no filmēšanas reizēm, kas norisinājās jau šajā sezonā iepazītajā Robertiņa un Baibas (atveido aktieri Māris Bezmers un Elīna Vāne) dzīvoklī, kur tika filmēta epizode kopā ar Roberta mammu Irēnu (Velta Līvija Straume).

“VIŅAS MELO LABĀK” 6. SEZONAS FILMĒŠANA, 1. DAĻA

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl