Viņas melo labāk: Inita Dzelme par Kristīnes tēla attīstību, (ne)dzeršanu filmēšanas laikā un bučošanos

0 Komentāru
Viņas melo labāk: Inita Dzelme par Kristīnes tēla attīstību, (ne)dzeršanu filmēšanas laikā un bučošanos
TV3 Publicitātes foto

Ja šķiet, ka tas jau vēl tālu, kur skriet, varam pačukstēt, ka laiks skrien ātrāk, nekā varētu šķist un varbūt gribētos. Viņas melo labāk jaunā sezonā tuvojas vēja spārniem, tāpēc līdz tam portāls Skaties.lv piedāvās daudzveidīgu un interesantu saturu par un ap šo ilgi gaidīto seriālu. Piedāvājam ekskluzīvu īso sarunu ar Kristīnes lomas atveidotāju Initu Dzelmi.

Viņa mums pastāstīja, kā viņas tēls mainījies kopš pirmās sezonas, kā viņa pati ar visu seriālā izjusto sadzīvo, kā arī to, kurš vīrietis tad, viņasprāt, Kristīnei ir atbilstošāks – Kārlis vai Arvis.

Kā Kristīne mainījusies līdz šim brīdim?

Es atceros vienu no pirmajiem brīžiem ar Kristīni. Tas pat, man šķiet, bija pats pirmais kadrs seriālā, kad viņa pamodās uz sava darba galda – izballējusies un atkal gatava iedzert. (Smejas.) Tas bija Kristīnes sākums, bet tagad viņa noteikti tāda vairs nav. Tagad, man šķiet, viņa ir stipri pieaugušāka, kļuvusi mātišķāka, atbildīgāka… Vienvārdsakot, cilvēks ir stipri audzis.

Esmu reāli vīlies, ka Kristīni neattīstīja tajā virzienā…

Ja Kristīni tādā veidā attīstītu, varbūt tas kļūtu kaitinoši. Nē, es esmu reāli priecīga, ka viņu neattīstīja tajā virzienā, bet gan otrā.

Būtu daudz jābučojas gan jau!

Domāju, ka, jā!

FOTO

Vai Tu ikdienā dzer Campari?

Es īstenībā nezināju, kas ir Campari! (Smejas.) Zināju, ka tas ir kokteilis, bet pirms tam nebiju nekad tādu baudījusi. Man šķiet, kaut kādas sezonas filmēšanā kāds iedeva pagaršot, un bija baigi negaršīgs. (Smejas.) Man garšo nedaudz saldas lietas, un Campari galīgi tāds nav.

Tātad jūs nedzerat filmēšanas laikā!

Nē, mēs nedzeram! (Smejas.)

VIDEO intervija

Kas Kristīnei tuvāks – Kārlis vai Arvis?

Ar tādu lielu nopūtu tika pajautāts! (Smejas.) Biju domājusi par šo jautājumu un sapratu, ka Kārlis un Arvis ir pilnīgi divi dažādi tipāži – gan pēc raksturiem, gan izskata… Visādiem variantiem, un viņus īsti salīdzināt nevar. Pēc scenāriju Arvis man bija pirmais, un tajā laikā Kristīne arī vēl bija nedaudz crazy, līdz ar to es domāju, Arvis viņai tajā laikā derēja nedaudz vairāk. Tagad pēc scenārija nedaudz vairāk Kārlis, jo viņa pati ir nedaudz nopietnāka, tāpēc tagad tas ir tā – tāds tādu atrod! Kurā periodā pati esi, tādu sev arī atrodi!

Kas, Tavuprāt, vīrietim ir jādara, lai pievērstu Kristīnes uzmanību?
Ja mēs ņemam tagad, kad ir tā nopietnākā Kristīne, domāju, pārsteigt viņu varētu ar tādu patiesu un ļoti godīgu mīlestību. Protams, nevar arī bez iekšējām savstarpējām spēlītēm un azarta, bet tāda patiesā mīlestību to meiteni varētu pārsteigt. Viņa pat tam varētu pretoties un mukt no tās prom, bet tas vīrietis varētu viņu paņemt un teikt – nē!
Tavs novēlējums Kristīnei!

Es savai Kristīnei novēlu izturību un skatīties plašāk uz lietām!

0 Komentāru