Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

4 komentāri
“Viņas melo labāk” zvaigzne atklāti par to, kāpēc aizgājis no darba teātrī
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Liela daļa pašmāju aktieru, kurus varam redzēt dažādos TV projektos un ne tikai, savu darba dienu aizvada kādā no Latvijas teātriem. Arī Māris Bezmers ilgus gadus bija Valmieras Drāmas teātra stabila vērtība, bet šosezon viņš nospēlēja savu pēdējo izrādi, bet “štatā” nav jau gandrīz pusotru sezonu. Jautājām viņam, kāpēc šāds lēmums!

“Jā, šī gan ir veca informācija, bet oficiāli teātra darbinieks neesmu jau pusotru sezonu. Man bija sezonas, kas bija iestudētas un kuras es nospēlēju līdz galam,” par savu šā brīža statusu stāsta Māris.

Tagad dzīvē Roberta lomas atveidotājs seriālā “Viņas melo labāk” piedalās dažādos projektos, nodarbojas ar uzņēmējdarbību, kā arī mācās režiju maģistrantūrā Latvijas Kultūras akadēmijā. No skatuves viņš pavisam nepazūd, jo, piemēram, šovasar viņu var redzēt brīvdabas uzvedumā “Trīs musketieri”.

Foto: Māris Bezmers seriālā “Viņas melo labāk” un līdzinieku konkursā

“Projektiem esmu atvērts, bet vairāk tādam “štata” teātrim esmu pateicis “nē”! Vai tas ir pavisam, vai tikai uz laiku, to rādīs dzīvē, nemāku tagad pateikt. Šobrīd mana prioritāte ir pabeigt maģistrantūru. Tālāk jau skatīsies – varbūt mēģināšu līst iekšā kino lauciņā,” savus nākotnes plānus ieskicē viņš.

Pašlaik Bezmers sevi redz kā režisoru, bet tas nenozīmē, ka viņš pamazām atvadas no aktiera karjeras. “Pagaidām es to varu atļauties savienot. Gribas attīstīties un iet kaut kur tālāk, iegūt jaunu pieredzi,” tā Māris.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl