1 komentārs

Seriāla Viņas melo labāk trešajā sezonā pie apvāršņa uzrodas jauna varone – vēl viena Marija Lovčenko. Kura ir īstā Māra meita, bet kura – viltvāde? Kas ir šī jaunā meitene, kura arī sevi dēvē par Mariju? Un no kurienes?

Viņas melo labāk jaunajā sezonā iepazīsit jauno Mariju, kuru atveidos aktrise Anete Krasovska. Marija ir stipra un ar sarežģītu raksturu, bet tajā pašā brīdī vāja, neaizsargāta, jūtīga un viegli ievainojama jauna sieviete. Liktenis lēmis Marijai lielus pārbaudījumus – jau no dzimšanas viņa ir augusi bez vecākiem bērnu namā un pieradusi ik brīdi par sevi cīnīties un aizstāvēt. Mariju sagaida satikšanās ar sev tuviem cilvēkiem, attiecību pārbaudījumi, mīlestība un jauni likteņa pavērsieni!

Tikmēr Roberts iegādājas jaunu un svarīgu pirkumu – videokameru, un jau pašā pirmajā dienā paspēj uzkrist uz nerviem gan savai mātei, gan Margaritai. Silvestrs paliek nemierīgs, izdzirdot, ka Ričards vēlas ar viņu tikties. Parkā Margarita un Roberts ierauga sievieti, kas ļoti līdzinās tai, kuru Ričards dievina līdz pat šai dienai. Kāda mērķa vadīts, Silvestrs apmeklē Māri viņa klubā?

FOTO

TOP komentāri

  • Paula
    0 0 0

    Paula

    Noskatoties pirmo sēriju, es domāju, ka tā, kas uzradusies arī ir īstā.
    Bet pēc šī raksta laikam jāsāk prātot..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl