Viņas melo labāk trešā sezona noslēdzas ar Māra nervu sabrukumu

Pievienot komentāru
Viņas melo labāk trešā sezona noslēdzas ar Māra nervu sabrukumu
Foto: ekrānuzņēmums

Ar dažādiem pavērsieniem, intrigām un atrisinājumiem beigusies skatītāju iemīļotā seriāla Viņas melo labāk trešā sezona. Pēdējie kadri noteikti radīja daudz neatbildētu jautājumu un ar nepacietību liks gaidīt nākamo sezonu – nekrietnais Māris no savas meitas attieksmes pašā sērijas izskaņā rādīja vājprāta pazīmes un viņu aizturēja policija, bet Kārlis piedzīvoja ļoti mulsinošu tikšanos ar Kristīni un Margaritu.

Ričards un Māris ierodas ziedu veikalā

Sērija sākās ar to, kā Monika drudžaini savai padotajai Jolantai stāstīja par to, ka viņas izredzētais vīrietis Margo vectēvs Ričards nonācis slimnīcā. Pēc senākajām latviešu tradīcijām, kas folklorizējies arī teicienā – kā vilktu piemin, tā vilks klāt, kā zibens no skaidrām debesīm ziedu veikalā ieradās pats vīrs, kurš izskatījās vesels kā rutks. Viņš aicināja kundzi uz tēju, bet iepriekšējā naktī Monika bija redzējusi viņu sapnī, kurā arī tika aicināta līdzi, bet kundzīte aiz māņticības, izmantojot Jolantas veiklumu, nepiekrita šim uzaicinājumam.

Pēc mirkļa ziedu salonā parādījās arī visu nīstais Māris, kurš lūdz Jolantai, vai viņa nevar sazināties ar Mariju un sarunāt viņam tikšanos ar meiteni. Caur sakostiem zobiem viņa dzina Māri prom, kurš spītīgi turējās pie sava un vēl uzdrīkstējās aizrādīt Jolantai, ka viņa, pateicoties cietumam, esot mainījusies uz slikto pusi.

FOTO

Marija iespļauj sejā Mārim, kurš sajūk prātā

Jā, arī sezonas noslēgumā Māris visu uzmanību vērsis uz sevi, un ne bez pamata – kā gan rīkoties vīrietim, kurš tik tikko uzzinājis, ka pa pasauli staigā jau pilngadību sasniegusi miesīga meita!? Taču līdz šim sastrādātās lietas – nogalinātais cilvēks, vairāki mēģinājumi “novākt Arvi”, Jolantas cietumsods, Mariju nekādi nespēj piespiest mīlēt savu miesīgu tēvu. Saruna noslēdzās ar klaigāšanu un spļāvienu sejā nelūgtajam ciemiņam, pēc kura viņš pazuda nezināmā virzienā.

Sērijas beigās policijai pienāca zvans par to, ka tieši viņš ir sajucis prātā – ar pamatīgu kārtu sniega uz drēbēm, ietinies šallē un koku pie rokas, ziemas salā uz sliedēm viņš stāvēja un murmināja par to, ka gaidot savu meitu. Vai Māri aizturēs? Varbūt ieliks trako namā? To uzzināsiet nākamajā sezonā!

Baiba grib doties atpakaļ uz Īriju, bet lidostā satiek meitu

Jau šķita, ka Baiba dosies atpakaļ uz mājām, pie savas meitas un bērna tēva, taču viņi grūtnieci pārsteidza nesagatavotu, paši ierodoties Rīgā. Tēvs viņai piedāvāja sākt dzīvi no jauna un šoreiz rūpes par meitu uzņemties kā viens, tā otrs, nevis uz maiņām kā tas bijis līdz šim. Jautājums tikai tāds – kur šī kopdzīve turpināsies? Aiz Latvijas robežām vai tomēr mājās?

Neveiklā tikšanās

Pati sezona noslēdzās uz ļoti interesantas nots – Simona ielūdza savu jauno virtuālo draudziņu Kārli uz darba pasākumu ar “kolēģēm”, kas, kā jau mēs visi zinām, izrādījās viņam ļoti labi pazīstamas. Ievedot restorānā, neviens no viņiem abiem vēl neko nenojauta, bet jau pēc mirkļa viss izvērtās ļoti neveikli – advokāts, ļoti apmulsis, sasveicinājās ar visām trim jaunkundzēm, kurās izlikās viņu nepazīstam, bet ar gardiem smiekliem iemuka atpakaļ virtuvē, atstājot viņu “uz pauzes”. Vai tas nozīmē, ka viņš pārtrauks tikties ar Simonu?

Jautājumu daudz, bet atbildes raisīsies tikai nākamvasar, kad sagaidīsim seriāla Viņas melo labāk ceturto sezonu!

Sezonas noslēguma baļļuka FOTO

Viņas melo labāk, sezonas noslēgums!