Viņas melo labāk sagaidāms īsts mīlestības laiks – kādam jūtas uzplauks no jauna, citam tās atdzims!

Pievienot komentāru
Viņas melo labāk sagaidāms īsts mīlestības laiks – kādam jūtas uzplauks no jauna, citam tās atdzims!
Foto: Reinis Oliņš

Ja šonedēļ seriālā tika atmaskoti oligarhi, kā arī piedzīvojām mīlas scēnas, tad jau nākamajā, izskatās, mākonis rādīs visas savas zelta maliņas, jo dažiem varoņiem būs trāpīts ar varen treknām amora bultām.

Spriežot pēc publiski pieejamās anotācijas kanāla TV3 mājaslapā, Kārlis ar Simonu tā arī nespēs atrisināt savas likstas, kas saistītas jaunkundzes un Konrāda nelielu romāniņu atvaļinājuma laikā Jūrmalā. Taču gaidāms negaidīts pavērsiens, jo Dailes teātra aktrises Ērikas Eglijas atveidotas “blondais grēks” atkal dosies sūdzēt bēdas pie sava mīļākā, un, atsaucoties uz aprakstu, “rādās, ka Simonas un Konrāda norimušais romāns uzliesmojis ar jaunu spēku”. Ko tas varētu nozīmēt? Vai patiesi viņi sabradās advokāta Vasalnieka jūtas un paliks kopā?

Foto

Šie nav vienīgie mīlas balodīši, kam nākamnedēļ vērts pievērst uzmanību – jau vairākas sērijas kā sadziedājušies uz vienas nots dzīvojas Marta, kas sezonas sākumā izšķīrās no sava potenciālā vīra, Ģirta Liuzinika atveidotā Mārtiņa, un Māris, kurš visu šo vasaru cenšas laboties un atjaunot attiecības ar savu meitu Mariju. Evijas Skultes un Andra Buļa atveidotos varoņus savedušas kopā darba intereses, bet jau pirms laiciņa varēja just, ka abu starpā iespējams jūtu uzplaukums. Un, citējot anotāciju, ir “acīmredzams, ka Māri un Martu jau saista ne tikai lietišķas attiecības, bet kaut kas vairāk”. Vai tiešām šie tēli kļūs par seriāla Viņas melo labāk ceturtās sezonas lielāko pārsteigumu? To noskaidro, skatoties jaunākās sērijas jau nākamnedēļ, portālos TVPlay un Skaties.lv, kā arī, protams, kanālā TV3.