Komentāri
Viņas melo labāk Ričarda lomas atveidotājs turku filmā tēlo latviešu mafijas krusttēvu
Foto: ekrānuzņēmums

Juris Strenga, kurš seriālā Viņas melo labāk atveido Margaritas vectētiņu, reālajā dzīvē turpina pirms 30 gadiem iesākto – kad viņš leģendārajā pašmāju filmā Sprīdītis atveidoja Sīkstuli, tur viņam bija jādzen prom diedelnieki, un arī tagad nekas nav mainījies, raksta žurnāls Kas Jauns. Taču viņam ir, ko diedelēt, jo jau piedalās jau otrajā turku kinolentē, kurā tēlo mafijas krusttēvu no Latvijas.

Filmējas jau otrajā sezonā

Pirms dažām dienām Dailes teātra aktieris Juris Strenga atgriezās no Stambulas, kur notika kārtējā filmēšana turku kinolentei, kurā aktieris atveido latviešu mafijas krustēvu. “Nu jau uzņemam otro sezonu, kurai nosaukums ir Apgraizīšana. Šovasar filmējos divreiz pa nedēļai, un drīzumā atkal būs jāatgriežas,” žurnālam Kas Jauns stāsta pats Strenga. Pirmā filmas daļa saucās Kāzu asociācija jeb Dügün Dernek, kur ne tikai viņam, bet vēl virknei latviešu aktieru bija atvēlētas lomas. Tur piedalījās vēl arī tādi aktieri kā Lelde Dreimane, Rihards Lepers un Toms Liepājnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Turcijā grūti atkauties no diedelniekiem

“Stambulā katru dienu kāds piesējās. Kolīdz biju ārā no filmēšanas laukuma, tā melnie kā mušas klāt! Viņi jau tur ne tikai vienkārši lūdz naudu, bet cenšas savus noskatītos upurus ar viltu apstrādāt,” atceras Strenga, kurš atzīst, ka arī Latvijā viņam “piesitas” svešinieki, kas gan diedelē naudu, gan uzmācas ar saviem bēdu stāstiem. Atliekot vien ieiet kādā kafejnīcā iedzert 10 gramu, lai uzreiz kāds piesēstu viņam līdzās. Juris piebilst, ka kopumā dzīvē esot krietni draudzīgāks par viņa atveidoto Sīkstuli leģendārajā latviešu kino lentē Sprīdītis. “Nav jau tā, ka vienmēr visus atraidu. Kādreiz, kad jūtu, ka cilvēkam patiešām ir grūti, palīdzību neatsaku.”

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl