“Viņas melo labāk” piedzīvo, iespējams, pikantāko un saldāko finālu pastāvēšanas vēsturē

18 komentāri

15. septembris daudziem iezīmējusies kā priecīga diena, bet ar nelielu skumju piedevu – darba dienu vakaros vairs neredzēsim vasaras karstāko seriālu “Viņas melo labāk”, kas šodien noslēdza savu nu jau piekto sezonu.

Sērija iesākās ar lietu salikšanu pa pauktiņiem – Kārlis nemaz nebija domājis bildināt Baibu, taču viņa to uztvēra traki nopietni. Ietērpusies seksīgā vešiņā, viņa piekrita kļūt par viņa sievu, taču advokāts reaģēja ļoti asi, aizbildinoties, ka tas bijis tikai joks.

Aizvainotā sieviete pie mājas ārdurvīm satika Māri, kuram jau ķešā bija ieteikums, kā atriebties Kārlim. Viss beidzās ar priecīgu vēsti gan viņai, gan Simonai un Reinim, jo mahinācijas dēļ advokāts tika aizturēts uz Krievijas robežas ar varen lielu daudzumu narkotiku. To, kā šī lieta atrisināsies, visticamāk, skatīsim seriāla nākamajā sezonā.

Māra un Martas epopeja kā jau kārtīgos amerikāņu kalniņos un šajā sezonā arī noslēguma sērijā nezaudēja tempu – te viņš pamet Martu un aiziet pie seksīgās Samantas, te Marta piekukuļo sava vīrieša mīļāko, lai tā viņu uzreiz pamet, te Māris jau ar lakstiem padusē steidz atgūt Martu.

Nokritis ceļos, Māris lūdza piedošanu, bet Marta kā jau Marta, uzņēma pašbildi, un jau pēc mirkļa bija sava mīļākā apskāvienos, ja ar apskāvieniem domājam Konstantīna mašīnu.

Finālā labākā vēsts – Simona gaidīs viņas un Reiņa pirmdzimto. Protams, viņš par to nebija pārsteigts, jo jau zvaigznēs bija izlasījis, ka gaidāma meita.

Galu galā, tie, daudzi jautājumi palika neatbildēti; vai Šmakovks izmuks no kriminālpolicijas nagiem? Kas notiks ar Arvja un Marijas laulību? Vai Margarita beidzot atradusi savu sapņu vīrieti? To un daudz ko citu skatīsimies jau nākamajā vasarā, “Viņas melo labāk” sestajā sezonā.