“Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā visus pārsteidz Gints no Talsu piena kombināta

0 Komentāru
“Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā visus pārsteidz Gints no Talsu piena kombināta
Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64

15. jūnija pēcpusdienā pie modes un izklaides centra “Rīga Plaza” informācijas centra bija manāma rosība, jo tur norisinājās portāla Skaties.lv rīkotais “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss. Iepazīstināsim ar konkursa spilgtākajiem dalībniekiem, un viens no viņiem – atraktīvais Roberta līdzinieks Gints Reneslācis no Talsiem.

Gan intervijā ar portālu Skaties.lv, gan arī pašā atlasē žūrijas priekšā Gints bija ļoti pašpārliecināts un gatavs pierādīt, ka tieši viņš ir atbilstošs Robertiņa lomai īpašajā “Viņas melo labāk” sērijā.

Video: Gints no Talsiem mirdz “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursā

Viņa ikdienas pienākumi ir darbs ar cilvēkiem. “Strādāju “Talsu piensaimnieka” kombinātā par pārdevēju – pārdodu cilvēkiem “bulciņas” un piena produktus,” atklāj viņš, kuram ir ļoti piesātināta ikdiena arī ārpus darba telpām. “Dziedu, dejoju, spēlēju teātri, klavieres, akordeonu un ceļoju ar ģimeni. Es viņus ļoti mīlu!” tā Gints.

“Es esmu vislabākais Roberts, un man mērķis ir uzvarēt šajā konkursā,” savu pašpārliecinātību izrāda Gints, ko varējām redzēt arī viņa zvaigžņu stundā. To varat apskatīt ekskluzīvajā video no atlases uzreiz pēc nelielās intervijas ar pašu varoni.

Foto: ieskaties Ginta zvaigžņu stundas kadros

0 Komentāru