26 komentāri
“Viņas melo labāk” konkursa laureāti – kam tad viņi ir līdzīgi!?
Konkursā iesūtītais un TV3 publicitātes foto

12. jūnijā pusdienlaikā noslēdzas portāla Skaties.lv “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss, kurā meklējām tos, kuri būtu līdzīgi kādam no sešiem piedāvātajiem tēliem. Apskatīsim, kuriem tad lasītāju balsojuma favorīti ir līdzīgi.

Lai gan visiem pārējiem, kas piedalījās konkursā, vēl būs iespēja sevi parādīt un pierādīt, sešiem, pēc lasītāju domām, labākajiem vieta fināla atlasē jau nodrošināta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šie seši ir – Martas līdziniece Mairita Brolisa, par kuru tika balsots 939, Simonas līdziniece Santa Dzirkale iekrāja 993 balsis, Margaritas līdziniece Kristīne Adamoviča ar 682 balsīm, Baibas līdziniece Jolanta Valtere ar 307 balsīm, Māra līdzinieks Andrejs Kozlovs ar 1167 balsis un visa balsojuma uzvarētājs Valts Skuja ar 1363 balsis, kurš sevi bija pieteicis kā līdzīgu Robertiņam.

Nolēmām arī fotogalerijā atrādīt šos līdziniekus, noliekot tiem blakus “Viņas melo labāk” varoņus, lai pārliecinātos, ka savu balsi esat atdevuši atbilstošākajam dalībniekam.

ŠONEDĒĻ SERIĀLĀ ATGRIEŽAS KONRĀDS

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa laureāti un seriāla varoņi

TOP komentāri

 • ff
  +8 +8 0

  ff

  Pff - vienīgi Evijas Skultes (Martas) līdziniece tiešām ir līdzīga...
 • Anna Kovaļevska
  +7 +6 -1

  Anna Kovaļevska

  Santa Kārkla, uzvarētāji ir tiem kam visvairāk laika spamot, lai par viņiem balso.
 • Santa Kārkla
  +6 +6 0

  Santa Kārkla

  Nu nav, nav tur līdzība. Skultei vienīgai meitene līdzīga. Nezinu, kas ir tie aklie balsotāji, bet nu šis ir garām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl