Komentāri

Svētā otrdiena – tā mēs to varētu nodēvēt – jau tuvojas jeb 9. jūnijs, kad skatītāju iemīļotā seriāla Viņas melo labāk jaunākā sezona ieraudzīs dienas gaismu. Toties tā atklāšanas pasākumā jau bija iespēja uzzināt daudz dažādu jaunumu, ko veiksmīgi katru vārdu tvēra arī portāls Skaties.lv.

Jaunais seriāla varonis Mārtiņš iepīsies mīlas trijstūrī?

Jauno sezona atklāja divi no seriāla aktieriem – Elīna Vāne, kura faniem vairāk pazīstama kā Valmieras teātra aktrise un Baibas lomas atveidotāja, bet Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuziniks jaunajā sezonā atveidos viņas mīļoto, Mārtiņu. Taču tas vēl nebūt nav viss, jo puisis, spriežot pēc viņa kolēģes Evijas Skultes jeb Martas lomas atveidotājas vārdiem, iekulsies pamatīgā mīlas trijstūrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attēli no jaunās sezonas FOTOSESIJAS

Gaidāms arī kautiņš?

Turklāt ļoti netipisks, jo tas, kā izklausījās, būs starp Martu un Baibu jaunā varoņa Mārtiņa dēļ. Intrigas, pārpratumi un pat kāzas – tas viss sagaidāms jau no 9. jūnija seriāla jaunākajā sezonā. Ko vēl Martas un Baibas varoņu attēlotājas pārrunāja savā starpā, skaties video!

Saruna starp Martu un Baibu

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl