Viņas melo labāk jaunā aktrise Sigita Permina kameras priekšā būtu gatava arī bučoties, ja nepieciešams!

1 komentārs
Viņas melo labāk jaunā aktrise Sigita Permina kameras priekšā būtu gatava arī bučoties, ja nepieciešams!
Foto: Toms Norde

Filmēšanas laiki bieži vien ļoti atšķiras no tā, kā plānots sākumā. Aktrišu lielā debija uzņemšanas laukumā bija paredzēta jau vasarā, bet paspēja jau iestāties zeltainais rudens. Uz nelielu sarunu portāls Skaties.lv aicināja Viņas melo labāk jauno aktrišu konkursa uzvarētāju Sigitu Perminu.

“Jāgaida gan bija ilgi, filmēšanās bija paredzēta augusta beigās, septembra sākumā, taču gandrīz jau pienākušas mēneša beigas. Nevienā brīdī nešķita, ka tas varētu būt joks, lai gan par to iedomājos, taču viss labs, kas labi beidzas,” portālam Skaties.lv atzīst jaunā aktrise, kurai tagad visu sanāk apvienot ar mācībām Banku augstskolā. Viņa ir 4. kursa studente programmā ar nosaukumu Inovācijas un produktu attīstība uzņēmējdarbībā, un ikdienas darbs ir saistīts ar dzīvniekiem – viņa strādā uzņēmumā, kas nodarbojas veterināro pārtiku produktu.

Ir zināms, ka Sigita kopā ar Moniku Mariju Messingu, kas ir otra konkursa uzvarētāja, tēlos māsas, taču vairāk gan viņa neko nevarot atklāt. “Bail arī sameloties, tāpēc vienkārši sagaidīsim jauno sezonu,” noslēpumaina ir 22 gadīgā jauniete. Meitene jau no pirmajiem soļiem grimētavā iejutusies kolektīvā, jo tas esot draudzīgs un atvērts. “Šķita, ko es te daudz stresoju, jo sajūta bija tāda, ka visi ir “savējie”! Un arī iepriekš dzīvē pierādījies, ka man nav problēmu pielāgoties vidē, kurā atrodos.” Draugi viņu jau kādu laiku prašņājot, kad tad viss sāksies – kad būs redzamas pirmās bildes vai video, taču līdz kārtīgai fotosesijai vēl drusku jāpaciešas, bet lielais iznāciens televīzijā būs tikai nākamā gada vasarā.

Foto: Sigita Permina jauno aktrišu atlasē

Meitene filmēšanas laukumā ir gatava uz visu, taču visam ir savas robežas. “Kaila mugura vai ainas peldkostīmā nebūtu tas trakākais,” smej Sigita, kura būtu gatava arī bučoties kameras priekšā. Draugam gan pret to būtu pretenzijas, bet atraktīvā jaunā aktrise uzskata, ka visu varēšot sarunāt. Taču kopumā viņš kalpojot kā atbalsta punkts. “Jau sen skatos teātra un aktiermeistarības virzienā, un šī ir lieliska iespēja man saprast, vai es to vispār vēlos. Par bučošanos un pikantajām ainām man gan ar viņu vēl būtu jāparunā, bet ja vajag, tad vajag!”

Video: jaunā aktrise atlasē izdancina pašu seriāla producentu

1 komentārs