9 komentāri

TV3 seriāla ”Viņas melo labāk” faniem šonedēļ sarūpēts patīkams jaunums. Valmieras teātra aktrises Elīnas Vānes atveidotā Baiba ir viena no skatītāju iemīļotākajiem tēliem, un šonedēļ seriāla varone pārsteigusi ar vizuālām pārvērtībām – tikusi pie jauna matu sakārtojuma.

Enerģiskā Baiba Damberga ir viena no seriāla populārākajiem tēliem, kura varoņu ansamblim pievienojās pirms trīs gadiem. Daudziem skatītājiem viņa uzreiz iekrita sirdī ne tikai rakstura un uzvedības dēļ, bet piesaistīja ar savu spilgto un kolorīto ārieni.

Šonedēļ Baiba, par kuras stila odziņu pēdējā laikā bija kļuvis ap galvu apsiets lakats, TV ekrānos uzmirdzēja jaunā veidolā.

Tagad Vānes atveidotās varones mati kļuvuši ievērojami gaišāki, garāki, bet sievietes pieri nosedz bieza čolka jeb tā dēvētais ponijs. Tāpat vairākos kadros Baiba redzama ar nelieliem ”radziņiem”.

Kā atzinuši stila pazinēji, ierasti klasiskas formas čolka sievietei piedod jaunāku izskatu, un Baiba nav izņēmums.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl