7 komentāri

Trešdienas, 3. oktobra, ”Viņas melo labāk” sērija pārsteidza pat rūdītākos seriālu fanus. Tā sākās ar baismām ainām un šāvieniem, bet pēc tam sižets pārlēca vairākus mēnešus uz priekšu, atklājot, ka iemīļoto varoņu dzīves pa šiem mēnešiem mainījušās par 180 grādiem.

Sērija sākas ar notikumiem kādā drūmā pagrabā, kurā Laura Dzelzīša attēlotais Arvis, vēršot ieroci pret Evijas Skultes Martu, liek viņai parakstīt kādus dokumentus. Marta ir piesieta pie krēsla, viņai galvā uzmaukts melns maiss.

Marta atsakās dokumentus parakstīt, un Arvis tēmē uz viņu ar ieroci.

Skatītāji tiek informēti, ka tālāk jau notikumi risinās pēc dažiem mēnešiem, un tur viss ir patiesi sagriezies kājām gaisā.

Kā atklājas Arvja un Marijas sarunā, Marta joprojām ir dzīva un nostājusies pret apcietināto Māri, liecinot pret viņu un atklājot visas viņa drūmā biznesa aizkulises.

”Vajadzēja man viņu jau toreiz piebeigt,” tā Arvis.

Kā tiek rekonstruēts Martas murgos, drūmajā pagrabā Arvis raidījis Martas virzienā šāvienus, taču apzināti aizšāvis garām.

Marta savu dzīvi vada nomaļā vasarnīcā, kur tiek rūpīgi apsargāta, taču citādi grimst skumjās par to, kā iegrozījusies viņas dzīve.

Intrigas sākas no gala un pavisam jaunā līmenī – laiks pieslēgties! Turpini skatīties ”Viņas melo labāk” darbadienu vakaros TV3 un noskaidro, kā viss atrisināsies!

TOP komentāri

 • Lote
  +4 +4 0

  Lote

  beidzot kāds labs pavērsiens citādi visu vasaru likās, ka vienu un to pašu muļļā.
 • !!!
  +4 +2 -2

  !!!

  "Pārsteidza pat rūdītākos fanus" :D
  Būsim atklāti tur nebija nekā tik pārsteidzoš. UgunsGrēks arī ik pēc pāris sezonām uztaisīja "laika lēcienu" par mēnešiem un pat gadiem. Tikai tas bija smieklīgi, jo neviens nenovocja. Var redzēt ka Viņas Melo labāk autori paši nezin kāda ir "sižeta laika līnija", ja varēja tik pateikt pēc dažiem mēnešiem!
 • Alise Dunska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl