Komentāri

Pagājušajā nedēļā portāls Skaties.lv sadarbībā ar seriāla Viņas melo labāk radošo komandu klajā laida atlases konkursu, kurā jebkurai interesentei ir iespējams pieteikties un kļūt par aktrisi seriālā. Tagad laiks iesaistīties arī visiem pārējiem – nobalso par sev simpātiskāko aktrisi, jo arī tu esi viens no tiem, kurš noteiks, kura no meitenēm tad beigu beigās varēs startēt seriālā.

Mēs piedāvājam tev un visām pārējām interesentēm kļūt par īstu aktrisi ar savu lomu vasaras skatītākajā seriālā! Mēs ticam, ka Latvijā ir daudzas talantīgas, foršas un drosmīgas meitenes, kas varētu kļūt par aktrisēm. Daudzām no jums būs iespēja sevi pierādīt un varbūt tieši tev uzsmaidīs veiksme! Ja kaut kādu apstākļu dēļ pati nevari pieteikties, tad balso un aicini to darīt arī draugus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskatīt jaunās censones vari šeit!

Video

Foto: konkursa dalībnieces

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl