3 komentāri
Viņas melo labāk aktrises lomai pieteikušās jau 1000 meitenes… un pāris puišu!
Foto: publicitātes

Pilnā sparā rit pieteikšanās aktrises vakancei tautā iemīļotajā seriālā Viņas melo labāk. Jāteic, meiteņu atsaucība ir daudz lielāka, nekā bija plānojuši producenti! 

Mēs varam ar prieku un lepnumu paziņot, ka uz lomu seriālā pieteikušās jau vairāk nekā 1000 daiļā dzimuma pārstāvju. Tiesa gan, uz lomu “cierējuši” arī pāris puiši. Diemžēl, tas ir pret konkursa nolikumu, tāpēc viņu kandidatūras nācās anulēt. Jāteic gan, ka puišu argumenti, kādēļ viņi pieteikušies lomai, bijuši spēcīgi, proti, ka “vislielākie meli esot dzimums”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar lepnumu varam paziņot, ka par 1000. dalībnieci kļuvusi Diāna Sorokina. “Seriāls mani kopš pirmajām sērijām, aizrāva ar savu īpašo odziņu, aktrises visas ar tādu šarmu un sievišķīgumu, tieši šādu lomu arī es vēlētos spēlēt,” savu motivāciju atklāj Diāna.

ATGĀDINĀM! Finālā iekļūs 10 meitenes, no kurām piecas izraudzīsies producenti, bet otru piecu meiteņu liktenis ir jūsu rokās. Balošanas rezultātā tiks izvēlētas piecas kandidātes ar augstāko balsu skaitu. Turklāt balsot var reizi stundā! To vari izdarīt šeit.

Foto

TOP komentāri

 • Ella Stankēviča
  +2 +2 0

  Ella Stankēviča

  Kāpēc visu laiku tiek mainīti balsošanas noteikumi? Varbūt konkursa organizatoriem derēja tos līdz galam izdomāt, un tikai tad izziņot konkursu?
 • Ess
  0 0 0

  Ess

  Būtu labi, ja meiteņu sejām nebūtu virsū melnais kvadrāts ar tekstu. Vismaz caur telefonu skatoties tā ir

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl