Komentāri

Latvijas republikas simtajā gadā Virtuves Kabarē apvienība ”Gapoljeri”, kuras sastāvā arī ”Viņas melo labāk” zvaigzne Kristians Kareļins, beidzot pievērsušies mūzikas žanram, kas ielikts jau latvieša šūpulī – šlāgerim.

”Dziesmas ”Sauciet mani vārdā” bezmaksas lejupielāde ir kā dāvana vasaras saulgriežos un Latvijas simtgadē, jo, sajūtot šlāgera ritmus, latvieša acis iemirdzas kā Mildas zvaigznes un dejas var sākties ! Galu galā, šogad visi visu dara par godu Latvijas simtgadei – arī mēs !” Skaties.lv pastāstīja Grupas basģitārists un traktora vadītājs Artis Drozdovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lejupielādē TE!

Dziesma esot kā piemineklis ciemiņiem, kas aiziet neprotas, bet videoversija veidota, ievērojot gadiem koptās Latvijas šlāgermūzikas tradīcijas. Dāmu sirdis (un ne tikai) īpaši sildīs aina, kurā brašuļi redzami, jožam pār lauku kā no mātes miesām nākuši.

”Gapoljeri”  melodijas klātienē tuvāk varēsiet iepazīt 22. jūnijā 20.00 11. novembra krastmalā, svinībās ”Līgo Rīga, Līgo Latvija” , kā arī 11.jūlijā Spīķeru kvartālā !

Apvienība, kuras sastāvā ir vokālists Kristians Kareļins, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš, Artis Drozdovs un Normunds Zālamans, atklāj, ka dziesmu “Sauciet mani vārdā” var uzskatīt par trešo “vientuļnieku” no ”Gapoljeri” gaidāmā studijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl