Video: ‘’Viņas melo labāk’’ sezona noslēgsies ar īpaši romantisku bildinājumu

Pievienot komentāru

13. janvāra vakaru ar īpašu interesi gaida ”Viņas melo labāk fani” – ”TV3 Life” gaidāms lielais 8. sezonas noslēgums. Un sezonas pēdējā sērija šoreiz būs īpaši iespaidīga – negaidīti pavērsieni tajā sagriezīs kājām gaisā pilnīgi visu galveno varoņu dzīves.

Kā atklāj pirmais ieskats 8. sezonas noslēguma sērijā, skatītāji (un daiļā Oksana) tajā beidzot sagaidīs Roberta bildinājumu, kuru tas pirmo reizi veiks pats, bez gādīgās māmiņas palīdzības.

Tiesa, tas būs arī vienīgais romantiskais pavērsiens noslēguma sērijā. Skaties.lv var pačukstēt, ka skatītājus gaida nebijusi drāma – sezonas izskaņā salūzīs tik daudz sirdis, cik, iespējams, vēl nevienā šī seriāla sērijā iepriekš.

Viktorijas un Edmunda mājās sāks ierasties viesi, lai baudītu iespaidīgās svinības. Dēli iepazīstinās vecākus ar otrajām pusītēm, ieradīsies arī topošā sievasmāte. Taču lielā balle Viktorijas un Edmunda mājā, kura ir tik labi sākusies, noslēgsies ar negaidītām emocijām un kaislīgiem strīdiem. Būs asaras, salūzīs arī kāda sirds.

Tikmēr Mārim būs grūti Keitai un Santai izstāstīt to, kāpēc viņa meita Marija no kāzu ceļojuma ir atgriezusies viena pati, bez Arvja, tomēr vēl sāpīgāka viņam būs iepazīšanās ar māsas Santas kaimiņu un jauno draugu.

Nepalaid garām! Sezonas pēdējā sērija TV3 Life jau 13. janvāra 18.00!

Labās ziņas ir tās, ka ilgi bez iemīļotā seriāla skumt nevajadzēs. ”Viņas melo labāk” pie Go3 skatītājiem atgriezīsies 18. janvārī, bet kanālā TV3 Life būs baudāms jau martā!