3 komentāri

Vakar Hotel Jurmala Spa restorāna terasē, recepcijā, kā arī pazīstamajā Jomas ielā, Jūrmalā, kameru priekšā “atrādījās” pirmās portāla Skaties.lv izsludinātā konkursa dalībnieces. Meitenes ieguva godpilno otro vietu, kas viņām, tāpat kā trešajai un pirmajai vietai, dāvāja iespēju filmēties seriāla ceturtās sezonas ainās. Braucām lūkoties, kā tad meitenēm klājās, un jautājām, kā viņas jutās pēc šā piedzīvojuma.

Viss sākās telpā, kurā tiek filmētas pasākumu aģentūras Kinke ainas. Meitenes – Madara, Anete, Ilze un Kristiāna – iesākumā bija mazliet sabijušās, taču jau ar laiku iejutās un ļoti labi izpildīja norādījumus, jo uzdevums nebija grūts – viņām bija jātēlo draudzīga meiteņu četrotne, kur vienā no epizodēm uzmanību pievērš, protams, neviens cits kā Māris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Reinis Oliņš

Foto: Reinis Oliņš

Kas ir šīs jaunkundzes?

Madara ir dārzkope ar stāžu, kura sevi no seriāla visvairāk asociē ar Martu, bet brīvajā laikā viņai patīk izklaidēties un pavadīt laiku ar draugiem. Ilzes ikdienas nodarbošanās ir pasākumu organizēšana, bet no seriāla viņa sevi neasociē ne ar vienu varoni, taču draudzenes uzskata, ka meitene ir līdzīga Margaritai. Kristiānas ikdienas nodarbe ir medicīna, viņa ir radiogrāfere, savukārt Anete ir grāmatvede. Visas dāmas vieno kopīgs darbs brīvdienas bārā Mojito.

FOTO

Ko viņas darīja?

Esam arī iemūžinājuši meiteņu gaitas filmēšanas laukumā, kurā viņas ar saviem pienākumiem lieliski tika galā. Neiztika arī bez smiekliem un jautrības, kas kopumā šai īpašajai dienai ievelk stingru plusa zīmīti. Gan savus iespaidus, gan šo lielo notikumu varat noskatīties nelielā portāla Skaties.lv sagatavotajā videomateriālā.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl