VIDEO: Viņas melo labāk aktrise Agnese Zeltiņa: Es ar interesi vērošu, ko tās trakās atkal sadomās

1 komentārs
VIDEO: Viņas melo labāk aktrise Agnese Zeltiņa: Es ar interesi vērošu, ko tās trakās atkal sadomās
Foto: ekrānuzņēmums

Pavasara vai pat ilgi gaidītās vasaras klātbūtni neviens vairs nevar apstrīdēt. Liela daļa TV skatītāju vasaru gaida divtik ļoti, jo reizē ar šo brīnišķīgo gadalaiku ir pienākusi TV3 seriāla Viņas melo labāk jaunā – ceturtā – sezona. 

Aplausu pavadībā uz viesnīcas Gutenbergs terases uznāk seriāla Viņas melo labāk jaunās – 4. sezonas aktieri. Pēcpusdienas vadītāju lomā – tēvs un  meita Blūmi jeb topošā aktrise Ieva Florence un aktieris Normunds Laizāns. Arī aktieriem šī ir īpaša diena, jo seriāla jaunās sezonas sērijas uzfilmētas jau pagājušā vasarā, tādēļ tagad prieks satikt kolēģus un  atsvaidzināt atmiņā izspēlētos notikumus, jo, kā izrādās daudz kas aizmirsies.

Pēc aktieru stāstītā var nojaust, ka ir varoņi, kuri sev uzlikto zīmogu ar mīnusa zīmi ir pārvērtuši plusa zīmē. Ne velti aktieris Andris Bulis stāsta, ka uz ielas pretimnācējiem būs iemesls viņu saukt par foršo Māri, nevis kā līdz šim – par ļauno. 

Jaunajā sezonā seriāla varonei Martai gaidāmi vētraini un krasi pavērsieni privātajā dzīvē. Lai arī raksturi ar Martas tēlu ir atšķirīgi, Evija Skulte ir savas varones pilnīga advokāte un atzīstas, ka ļoti mīl savu tēlu, kā arī visu seriālu Viņas melo labāk.

Foto

Seriāla jaunpienācēju sastāvs ir dažādiem pārsteigumiem bagāts. Vislielākās ovācijas atklāšanas pasākumā izpelnījās šarmantā aktrise Agnese Zeltiņa un allaž optimistiski noskaņotais mūziķis Lauris Reiniks. Lauris atklāja, ka viņam šajā seriālā gribētos filmēties vēl un vēl, savukārt Agnese Zeltiņa atzina, ka pirms tam jau seriālu vērojusi labprāt, taču tagad, interese būs vēl lielāka:  “Skatīšos, ko tās trakās atkal sadomās….”

Video