29 komentāri

Labs nāk ar gaidīšanu, un šodien beidzot ir tā diena, par ko runāja visu vasaru! “Viņas melo labāk” līdzinieku konkurss sasniedzis savu zvaigžņu stundu, jo klajā tiek laista īpašā sērija, kas tiks izrādīta tikai portālos Skaties.lv un TVPlay.

Jau kopš jūnija portālā Skaties.lv bija iespēja balsot par cilvēkiem no visas Latvijas, kuri sevi uzskatīja par līdzīgu kādam no pašmāju vasaras karstākā seriāla varoņiem.

Atgādināsim, ka šajā sērijā redzamie līdzinieku konkursa laureāti iejutās Baibas (Jolanta Valtere, Ivonna Reide), Māra (Artūrs Bernāts), Martas (Madara Vimba), Roberta (Artūrs Jenots, Normunds Blauvs), Margaritas (Kristīne Adamoviča) un Simonas (Amanda Treilība) lomās.

IEPAZĪSTIES AR TRAKĀKO LĪDZINIEKU KONKURSA DALĪBNIECI – LIEPĀJNIECI JOLANTU VALTERI

Video: “Viņas melo labāk” līdzinieku sērija

Seriālā parādās arī īstie seriāla varoņu atveidotāji – aktieri Andris Bulis, kurš šoreiz talkā ņēma arī dēlu Markusu, un Māri Bezmeru, kuriem filmēšanas laukumā bija cieša sadarbība ar konkursa laureātiem.

Sērija kopumā ir nedaudz vairāk kā 17 minūšu gara, un tajā konkursa laureāti pēc pilnas programma varēja atrādīt savu aktiermeistarību, atveidojot kādu no “Viņas melo labāk” varoņiem, bet ar sērijas saturu iepazīsties, noskatoties pašu veikumu.

KAS VEIDO ŠO LIELISKO SERIĀLU!? “VIŅAS MELO LABĀK” FILMĒŠANAS KOMANDA

Foto: ieskaties līdzinieku sērijas uzņemšanas gaitā

TOP komentāri

 • C
  +35 +34 -1

  C

  Kkas drausmigs!Ja sadi aktieri buti visu laiku,es nespetu skatities!Pilnigi garam istie aktieri ir perfekti un vinus neviens nespes attelot!
 • 111555
  +33 +33 0

  111555

  Galigi garam..meitenem galigi neizdevas attelot Martu,Simonu un Margaritu..Bet Roberta atveidotajiem gan izdevas..
 • Lāsma
  +19 +19 0

  Lāsma

  Meitene kas atveidoja Martu ,no aizmugures tikm līdziga bija, Simona un Margadita galīgi garām , Māris vispār, Roberti super ,smieklīgi : D bet labāk atstāsim Viņas melo labāk kā ir :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl