17 komentāri

Jau pavisam drīz viņiem tiks dota īsta iespēja sevi pierādīt kameru priekšā, bet līdz tam bija jāiztur atlase. Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu etīdēs, kurās “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieki izspēlēja žūrijas priekšā.

Līdz šim pavirši ieskatījāmies trīs video daļās, ko tad līdzinieku konkursa finālisti sadarīja un ko žūrija viņiem lika darīt, bet tagad pievērsīsimies tam padziļināti. Šoreiz apskatīsim, kā Roberta un Baibas lomās iejutās Normunds Blauvs un Jolanta Valtere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žūrijā, kā jau zināms, bija četri ar seriālu saistīti cilvēki – producents Rimvīds Martinaitis un režisors Sigits Račkis, kā arī aktieri Andris Bulis (seriālā Māris) un Elīna Vāne (atveido Baibu). Tieši šie cilvēki arī tika izvēlēti īpašajai “Viņas melo labāk” sērijai digitālajā vidē, tāpēc arī piedāvājam ieskatu, ko spēj topošie aktieri.

Video: Normunds Blauvs un Jolanta Valtere kā Roberts un Baiba

Normundu jau esam iepazinuši – ikdienā strādā par ugunsdzēsēju, kā arī muzicē un pavasarī izmēģināja savus spēkus gan kā aktieris seriālā “UgunsGrēks”, gan arī rudenī gaidāmā dziedošo talantu šova “X Faktors” atlasē.

Jolanta ir liepājniece, kurai arī patīk uzstāties un dziedāt uz skatuves, bet dienas maizīti pelna, strādājot Liepājas domē.

Foto: atlases finālisti rāda, ko māk!

TOP komentāri

  • She...
    +11 +10 -1

    She...

    Nu nezinu gan.... Nekādu pārsteidzošo līdzību nesaskatu... Baibas tēls pārāk uzspēlēts - nesanāk dabiski.... Nav vairs tas..
  • Pēteris Nemanis
  • Viktorija Einberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl