1 komentārs

Jau pavisam drīz “Viņas melo labāk” komanda ķersies pie īpašās sērijas filmēšanas, kas paredzēta tikai digitālajai videi, bet tās aktieri būs no skatītāju un portāla Skaties.lv lasītāju vides izvēlēti cilvēki. Atlases finālā viņiem bija ne tikai jārāda aktiermeistarība, bet arī jādzied.

Šoreiz video galvenie varoņi būs Roberta un Baibas, kā arī Māra un Martas līdzinieki. Pirmajā daļā redzēsim, kā Gints Reneslācis no Talsiem un Ivonna Reide no Jelgavas, kuri ne tikai izspēlēja etīdi savā starpā, bet pat nodevās dejai un dziesmai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam varēsiet skatīt lasītāja balsojuma līderi Andreju Kozlovu, kuru jau iepazinām arī seriāla “UgunsGrēks” aktieru konkursā, kā arī Martai līdzīgo Madaru Vimbu. Pēc izspēlētas etīdes līdzinieku konkursa žūrija lika Andrejam dziedāt, un viņš izvēlējās “Kur tu teci, gailīti mans!”.

Video: līdzinieku konkursa finālisti dzied un dejo

Žūrijā, kā jau zināms, sēdēja četri ar seriālu saistīti cilvēki – producents Rimvīds Martinaitis un režisors Sigits Račkis, kā arī aktieri Andris Bulis (seriālā Māris) un Elīna Vāne (atveido Baibu).

Foto: “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieku fināls

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl