3 komentāri

Kura daļa!? Kurš to vairs skaita! Galvenais, ka jautrība un ir iespēja sekot līdzi paralēlajai seriālai gaitai jeb kā tapa “Viņas melo labāk” piektā sezona.

Ja iepriekš viss grozījās par un ap seriāla dāmām, šoreiz filmēšanas kuriozu galvenie varoņi būs Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis un viņa seriāla pārinieks Andris Bulis. Neiztiksim arī bez Valmieras Drāmas teātra dueta – Elīnas Vānes atveidotās Baibas un Māra Bezmera spēlētā Robertiņa parādīšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpmāk atrodamie kadri ņemti no 18. un 19. sēriju uzņemšanas, kad Māris ar Arvi vēl tikai medīja blēdi Šmakovku, kurš izkrāpa Margaritas dzīvokli.

“VIŅAS MELO LABĀK” LĪDZINIEKU KONKURSĀ UZMIRDZ ROBERTIŅA LĪDZINIEKS – GINTS NO TALSIEM

Video: smejies kopā ar seriāla “Viņas melo labāk” kurioziem

Foto: “Viņas melo labāk” piektās sezonas filmēšana

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl