Komentāri

Skatītāju iemīļotais un ilgi gaidītais vasaras seriāls ar savu jaunāko sezonu strauji tuvojas jūsu zilajiem ekrāniem. Piedāvājam ekskluzīvu ieskatu trešas sezonas kadros!

Kā Tiek pārbaudīta īsta mīlestības – ar šķēršļiem, kļūdām un pārpratumiem! Vai laime vienmēr ir mūsu pašu rokās? Un vai mīlas trījstūrī var iepīties arī pret paša gribu? Meli, kuriem pašiem ļoti gribas ticēt, un patiesība, kuru nemaz nevēlamies zināt! Jauni aktieri, jauni notikumi, pārdzīvojumi un piedzīvojumi šīs vasaras karstākajā seriālā – Viņas melo labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

3. sezonas FOTO


Kā jau, iespējams, esat dzirdējuši, jaunākās, trešās sezonas sērijas varēs vērot TV3 kanālā jau no 9. jūnija darbadienu vakaros plkst. 20:20. Seriālu piedāvā Rīga Plaza – Tavs vasaras piedzīvojums! :)

VIDEO

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl