Komentāri

Seriāls Viņas melo labāk katru vasaru tiek gaidīts ar lielu nepacietību, tieši šā iemesla dēļ portāls Skaties.lv šos gaidīšanas svētkus padara vēl īpašākus un ieskatās, kas tad sadarīts pagātnē.

Vienus filmēšanas aizkadrus jeb kuriozus jau parādījām, tagad kārta nākamajiem. Un tādu līdz sezonas sākumam būs vēl daudz, tāpēc turpini sekot līdzi portāla Skaties.lv īpašajai seriāla Viņas melo labāk sadaļai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video varam redzēt, kā rit seriāla filmēšanas darbi, un to, ka ne vienmēr viss izdodas ar pirmo reizi. Nereti pasprūk arī kāds lamuvārds, dažreiz smiekli ir neapturami, bet tas jau piederas pie lietas, vai ne!?

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl