5 komentāri

Viņi dzied (skaisti vai nē, to vērtējiet jūs), turklāt paralēli tam strinkšķina ģitāru. Kādam tas pat ir maizes darbs, citam vienkārši nepiepildīts sapnis. Piedāvājam aplūkot “X Faktora” dalībniekus, kuri žūrijas priekšā stājās ar visiem labi pazīstamo mūzikas instrumentu padusē.

Jau pašās senākajās vēsturēs grāmatās rakstīts, kā vīrieši ar stīgu instrumentiem (piemēram, mandolīnu) dzied serenādes savām mīļotajām sievietēm. Mūsdienās populārākais šāda veida instruments, vismaz pie mums noteikti, ir ģitāra, ar kuru savu dziedājumu papildināja daudzi “X Faktora” atlases dalībnieki.

Video: topošās “X Faktora” zvaigznes – vīri ar ģitārām

Atgādināsim, ka dalībniekus noklausījās un vērtēja dziedātājs Markus Riva, kurš rudenī iejutīsies “X Faktora” vadītāja lomā, kā arī producenti Maija Sējāne, Gundars Gulbiņš un Ilze Ūdre.

Foto: daudzi no vīriem uz “X Faktora” atlasi bija paņēmuši līdzi ģitāru

TOP komentāri

 • Anna Paula Gruzdiņa
 • hmm
  0 0 0

  hmm

  Nerunāju gan šeit par klasiku, kas šādi var izbraukt, piemēram, Lead Belly. Tas ir cits stāsts... bet taisni par šīm saldajām ziņģēm pie ģitāras, ar puspievērtiem plakstiem un savas balss pārmērīgu mīlēšanu.
 • hmm
  0 0 0

  hmm

  Vīri ar ģitārām ir garlaicīgākais mūzikas veids. Saldi un šķebinoši. Diemžēl populārs un iecienīts mūzikas izpausmes veids, kas ar savu torsu un gaudošanu aizēno kvalitatīvu, labu mūziku, pie kuras tiešām ir strādāts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl