Vārdi ir tikai vējš – ar skaistu bildinājumu un izjukušām kāzām noslēdzas seriāls Viņas melo labāk!

1 komentārs
Vārdi ir tikai vējš – ar skaistu bildinājumu un izjukušām kāzām noslēdzas seriāls Viņas melo labāk!
Foto: ekrānuzņēmums

Šovakar kanālā TV3 skatītāji varēja vērot seriāla Viņas melo labāk noslēgumu, kas tika izrādīts dubultā garumā, jo notikumu patiesi bija ļoti daudz. Viss, sākot no skaista bildinājumu siltā vannā ar rožlapiņām, beidzot ar izjukušām kāzām.

Roberts un Margo atkal satiekas; vai puisis būs tēvs?

Dodoties laukā no Māra viesnīcas, kurā Roberts darbojas kā apsargs, bet nesaskaņu dēļ nācās uzrakstīt atlūgumu, viņš satika savu kādreizējo mīlestību Margaritu. Lai gan abiem ir it kā laimīgas attiecības, abu starpā varēja just, kāpēc tieši viņi abi viens otrā bija iemīlējušies. Roberts gan savai bijušajai draudzenei dievojās, ka tagad ir apmierināts ar dzīvi, vai patiesi tie nebija meli?

Nav skaidri Baibas nodomi, jo viņa pēc pirmās nakts ar savu jauno draugu nāca klajā ar paziņojumu, ka viņa ir stāvoklī, lai gan, protams, visiem ir skaidrs, ka tas nav iespējams. Ko viņa perina? Kāpēc cenšas ievilkt Robertu savos tīklos? To, visticamāk, noskaidrosim nākamajā Viņas melo labāk sezonā!

Foto

Arvis beidzot izdara to, kas sen jau bija jāizdara

Pēc visa lielā stresa par un ap savainoto Māri, Arvis pārdomājis dzīvi un sapratis, ka vēlas savu liktenīgo sievieti precēt un izvēlējies to darīt ļoti romantiski – SPA centrā. Marija, neko nenojauzdama, devās viņam līdzi, taču tajā brīdī, kad viņš meitenes priekšā izvilka gredzenu, kas bija ieslēpts uz paplātes starp jau pieminētajām rožlapiņām, meitenei nebija pārsteigums. Marija negaidot teica mīļotajām jāvārdu, kas nozīmē – nākamajā sezonā piedzīvosim kāzas?

Margarita pamet Blūmu kāzu dienā

Kā kāzu kleitu izvēljās, tā arī liktenīgajā dienā jaunā līgava pamodās neomā, un bija skaidrs – viņu māc pārdomas par savu izvēli. Vai Blūms viņai patiesi ir īstais? Un lēmums tika pieņemts, tikai diemžēl diezgan necilvēcīgos apstākļos – Margo savu potenciālo vīru pameta tieši pie baznīcas. Satriekti abi – gan sieviete par to, ka nespēja to saprast ātrāk, gan, protams, arī pats Blūms, kurš vēl skrēja pakaļ taksometram, cenšoties visu situāciju saglābt. Bet nekā…

Ar lielu interesi varēsim gaidīt nākamo pavasari, kad startēs seriāla Viņas melo labāk nu jau piektā sezona, jo tad uz daudziem jautājumiem radīsim atbildes, līdzšinējiem tēliem pievienosies jauni, kas nozīmē arī jaunus notikumus. Bet par to jau nākamgad!

1 komentārs