6 komentāri
Vai “Viņas melo labāk” vairs nebūs redzams skatītāju iemīļotais Konrāds? Skaidro producents
Foto: ekrānuzņēmums

Kanāla TV3 vasarīgākais seriāls “Viņas melo labāk” divās ar pusi nedēļās jau atrādījis turpat visus ierastos un skatītāju iemīļotos varoņus, bet viens, kuru pazīstam jau no pašas pirmās sezonas, ir kaut kur pazudis. Vai tiešām Valmieras Drāmas teātra aktiera Kārļa Neimaņa atveidotais Konrāds pagājušajā sezonā aizbrauca laimes meklējumos uz neatgriešanos?

Seriāla piektajā sezonā jau pieredzēts tik daudz – bērniņa piedzimšana, nosacīts bildinājums, pat bankrots, bet nevienā no šiem notikumiem nekur nemana pļāpīgās Baibas brāli – mierīgo Konrādu. Portāls Skaties.lv saņēmis neskaitāmas fanu satraukuma pilnas vēstules ar jautājumiem, vai tiešām iecienītais tēls ir pazudis no “Viņas melo labāk” varoņu rindām?

Ar šiem jautājumiem vērsāmies pie seriāla producenta Rimvīda Martinaiša, kurš visus nomierināja: “Viss ir kārtībā! Konrāds Anglijā nav pazudis, bet gan atgriezīsies jau tuvākajās sērijās. Mazliet pacietības,” portālam baumas notušēja viņš.

VIŅAS MELO LABĀK FILMĒŠANAS AIZKULISES

Foto: Konrāds no seriāla “Viņas melo labāk”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl