Komentāri

Seriāls Viņas melo labāk nebeidz pārsteigt, bet gan tieši otrādi – turpina virpināt intrigas ap mūsu iemīļotajiem varoņiem. Mārtiņš ierodas pie Martas vasarnīcā, lai pavadītu laiku divatā?

Margarita par godu Roberta dzimšanas dienai nopērk viņam dāvanu, taču, atnākot ciemos, viņu sagaida nepatīkama saruna ar Roberta mammu. Vai Margaritai būs pa spēkam izturēt sarežģītu konkurences cīņu? Savukārt advokāts Kārlis turpina pārliecināt Kristīni par kopdzīvi, ka viņš meitenes dēļ var mainīties, kā arī Kristīnei dod laiku visu mierīgi pārdomāt. Martas vasarnīcā negaidīti ierodas Mārtiņš. Uz ko cer jaunais Martas pielūdzējs, un kā viņa reaģēs uz negaidītā viesa vizīti?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas melo labāk, 19. sērija

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl