1 komentārs

Pagājušajā nedēļā modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” norisinājās “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieku konkursa atlase, kurā piedalījās cilvēki dažādām Latvijas vietām. Apbrīnojamu līdzību Valmieras Drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes atveidotajai Baibai izrādīja Ivonna no Jelgavas.

18 gadus vecā jauniete savas ikdienas gaitas aizvada Jelgavas tehnikumā. “Man patīk dziedāt, spēlēt teātri un ļoti labprāt ar profesionālām aktrisēm filmētos kopā “Viņas melo labāk” seriālā,” portālam Skaties.lv atklāja Ivonna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa uzskata, ka Baibai līdzinās ne tikai vizuāli: “Man mīļākais varonis seriālā ir tā pati Baiba, jo līdzinos viņai gan ārienē, gan arī runas manierē, turklāt ik pa laikam pasprūk kāds jociņš viņas stilā,” smaidot stāsta studente.

MĀRA KOPIJA REĀLAJĀ DZĪVĒ!? UZŅĒMĒJS ARTŪRS NO RĪGAS

Video: Ivonna no Jelgavas intervijā portālam Skaties.lv

Foto: Ivonnas gaitas “Viņas melo labāk” līdzinieku atlasē

Lai gan Baiba tiek uzskatīta par vienu no kaitinošākajiem tēliem, Ivonnai vairāk šķiet, ka tā ir viņas “odziņa”. “Viņa ir vairāk jautra, nekā kaitinoša,” tā konkursa dalībniece.

Viņas mīļākā epizode ar Baibu ir no iepriekšējām sezonām, kad Jolanta bija uzvārījusi zupu, bet, lai ieriebtu brāļa tā brīža izredzētajai, viņa ēdamajam piegāza klāt lielu daudzumu sāls. Viss beidzās ar to, ka zupa bija absolūti neēdama, bet Konrādam šķita, ka Jolantai klibo kulinārija.

Meitenes dzīves mērķis ir saistīts ar skatuvi. “Skatuve būtu paralēli darbam, vēlētos savu ikdienu veltīt pasākumu organizēšanai,” savus nākotnes plānus ieskicē viņa, kura uz skatuves un kameru priekšā būtu gatava darīt gandrīz, atskaitot izģērbšanos. “Arī bučoties, jo tas taču ir aktieru darbs!”

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlase

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl