Vai līdzīga “Viņas melo labāk” Baibai jaunībā!? Jelgavas tehnikuma studente Ivonna kameru priekšā gatava bučoties

1 komentārs
Vai līdzīga “Viņas melo labāk” Baibai jaunībā!? Jelgavas tehnikuma studente Ivonna kameru priekšā gatava bučoties
Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64

Pagājušajā nedēļā modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” norisinājās “Viņas melo labāk” varoņu līdzinieku konkursa atlase, kurā piedalījās cilvēki dažādām Latvijas vietām. Apbrīnojamu līdzību Valmieras Drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes atveidotajai Baibai izrādīja Ivonna no Jelgavas.

18 gadus vecā jauniete savas ikdienas gaitas aizvada Jelgavas tehnikumā. “Man patīk dziedāt, spēlēt teātri un ļoti labprāt ar profesionālām aktrisēm filmētos kopā “Viņas melo labāk” seriālā,” portālam Skaties.lv atklāja Ivonna.

Viņa uzskata, ka Baibai līdzinās ne tikai vizuāli: “Man mīļākais varonis seriālā ir tā pati Baiba, jo līdzinos viņai gan ārienē, gan arī runas manierē, turklāt ik pa laikam pasprūk kāds jociņš viņas stilā,” smaidot stāsta studente.

MĀRA KOPIJA REĀLAJĀ DZĪVĒ!? UZŅĒMĒJS ARTŪRS NO RĪGAS

Video: Ivonna no Jelgavas intervijā portālam Skaties.lv

Foto: Ivonnas gaitas “Viņas melo labāk” līdzinieku atlasē

Lai gan Baiba tiek uzskatīta par vienu no kaitinošākajiem tēliem, Ivonnai vairāk šķiet, ka tā ir viņas “odziņa”. “Viņa ir vairāk jautra, nekā kaitinoša,” tā konkursa dalībniece.

Viņas mīļākā epizode ar Baibu ir no iepriekšējām sezonām, kad Jolanta bija uzvārījusi zupu, bet, lai ieriebtu brāļa tā brīža izredzētajai, viņa ēdamajam piegāza klāt lielu daudzumu sāls. Viss beidzās ar to, ka zupa bija absolūti neēdama, bet Konrādam šķita, ka Jolantai klibo kulinārija.

Meitenes dzīves mērķis ir saistīts ar skatuvi. “Skatuve būtu paralēli darbam, vēlētos savu ikdienu veltīt pasākumu organizēšanai,” savus nākotnes plānus ieskicē viņa, kura uz skatuves un kameru priekšā būtu gatava darīt gandrīz, atskaitot izģērbšanos. “Arī bučoties, jo tas taču ir aktieru darbs!”

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlase

1 komentārs