Komentāri

27. nedēļas pēdējā Viņas melo labāk sērija, kurā no atvaļinājuma uz savu vasarnīcu atgriežas Marta ar Simonu. Kas tevi sagaida Viņas melo labāk jaunākajā – divpadsmitajā – sērijā? Skaties jau tagad!

Marta un Simona atgriežas vasarnīcā, kur saimnieko Baiba ar Mārtiņu, bet Baiba uzvedas dīvaini – viņa steidzas pēc iespējas ātrāk aizbraukt. Meitenei aizbraucot, noskaidrojas, ka pazudušas Martas kurpes. Māris satrakojas, uzzinot, ka Marija no policijas nozagusi savu lietu par izvarošanu, un metas viņu meklēt. Marta zvana Baibai, bet viņa neatzīstas, ka paņēmusi kurpes. Marta saniknojusies steidzas pie Baibas un pieķer viņu zagtajās kurpēs. Mārtiņš kļūst par nepatīkama skata aculiecinieku. Māris sameklē Mariju. Vai viņam izdosies atkal viņu pārvilināt savā pusē?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Viņas melo labāk, 12. sērija

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl