Vai atceries, ar ko noslēdzās “Viņas melo labāk” sezona? Īsā ābece faniem un jauniem skatītājiem

”Viņas melo labāk” fani var priekā berzēt rokas – jau nākamnedēļ TV3 atgriežas iemīļotais vasara seriāls ar jauno sezonu! Bet kā rudenī noslēdzās notikumi? Lai atsvaidzinātu atmiņu, Skaties.lv sagatavojis pēdējās sezonas noslēguma sērijas spožāko kadru retrospekciju, kas noderēs arī tad, ja populārajam seriālam domā pieslēgties vien šosezon.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • IJa

  IJa

  Un dzerstīšanās atkal varēs atsākties, kā jau visos tv3 seriālos... :(
 • Drēbnieks Rokas-Šuvējs

  Drēbnieks Rokas-Šuvējs

  Nē !!! Nu - "kaut kas neticams" !!! Politiķi: tā ir labi satrenējušies, ka pat drīz , pārspēs pušu - visus aktierus un aktrises ! Nu tā melo - ka ne sarkst sarkani - ka ne bālē-bāli !
 • Agnese Dobrovoļska

  Agnese Dobrovoļska

  Sniedze Davidsone Ketrīna Seļakova Estere Lismente
 • !!!
  • Jā!

   Jā!

   Tiesa gan, ka pēc Lietuvas oriģināla tāda Simona neeksistē, bet patiesībā ar Kārli apprecējās un ar Konrādu, Reini pinās Kristīne, kura tagad atkal atgrieztos (Initas Dzelmes varone), taču tā kā aktrise gaidīja bērnu, viņa neturpināja gaitas seriālā un viņas lomu pārņēma Eglija zem vārda Simona. Seriālām Lietuvā ir jau 11 sezonas un tas nebūt nav viss. Sižetiskā ziņā mūsu 7. sezona sāksies ar Lietuvas oriģināla 6. sezonas vidu. Jo mūsu 1. un 2. sezona viņiem ir tikai 1. sezona. Taču vēl pusi sezonas mēs panācām pagājušoruden. Par tēliem nav, ko satraukties, jo 11. sezonā seriālā ienāk vairāki jauni tēli, bet no šiem paliek tikai Marta, Roberts un Irēna, pārējie paliks tikai mūsu atmiņa, jau drīzumā no seriāla pazudīs Baiba un Marija, atkal Margarita un Simona, utt. Māris un Arvis arī pēc dažām sezonām pazudīs, bet pēc vienas sezonas pārtraukuma atkal atgriezīsies uz divām sezonām, taču līdz ar 11. sezonu pazudīs gandrīz visi (Māris, Arvis, Kostja, Olga...). Taču līdz tam piedzīvosim gan desmitiem jaunu varoņu, gan Silvestra, Jāņa un Daiņa īslaicīgu atgriešanos, gan Olgas meitu (tāda arī izrādās esot, seriālā ienāk jau divdesmitgadīga) un šķiršanos no Kostjas. Martas un Olgas draudzību, kā arī viņas iemīlēsies divos brāļos...
 • Silvija Oša
 • Edgars Zens

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!