Vai atceries, ar ko noslēdzās “Viņas melo labāk” sezona? Īsā ābece faniem un jauniem skatītājiem

9 komentāri
Vai atceries, ar ko noslēdzās “Viņas melo labāk” sezona? Īsā ābece faniem un jauniem skatītājiem

”Viņas melo labāk” fani var priekā berzēt rokas – jau nākamnedēļ TV3 atgriežas iemīļotais vasara seriāls ar jauno sezonu! Bet kā rudenī noslēdzās notikumi? Lai atsvaidzinātu atmiņu, Skaties.lv sagatavojis pēdējās sezonas noslēguma sērijas spožāko kadru retrospekciju, kas noderēs arī tad, ja populārajam seriālam domā pieslēgties vien šosezon.

Kā atcerēsies rūdītākie seriāla fani, rudenī stāsts noslēdzās ar Robertiņa un Baibas drāmu. Roberts sāka ”spļaut uguņus”, ieraugot Baibu mājās ar Māri. Protams, situāciju glābt ieradās viņa mammīte, taču Baiba izrādījās viltīgāka un situāciju apgrieza kājām gaisā!

Kā šis stāsts attīstīsies jaunajā sezonā?

Kā liecina pirmie kadri no jaunās sezonas – seriāla faniem priekšā spraiga vasara.

Tiks vicināti ieroči, zibēs plikumi un kur nu bez mīlas intrigām un attiecību kaislībām! Visi skatītāju iemīļotie varoņi: Māris, Marta, Baiba, Robertiņš un pārējā blice būs uzdevuma augstumos, lai iepriecinātu skatītājus ar jauniem notikumiem.

Seriāls ”Viņas melo labāk” ar jauno sezonu ekrānos debitēs 27. maija vakarā, un, kā ierasts, būs baudāms visas vasaras garumā no pirmdienas līdz ceturtdienai.