Vai arī Arvis pazudīs no seriāla Viņas melo labāk?

Komentāri
Vai arī Arvis pazudīs no seriāla Viņas melo labāk?
Foto: Reinis Oliņš

Daudziem seriāla Viņas melo labāk faniem, kuri pastiprināti seko līdzi varoņu atveidotājiem arī reālajā dzīvē, raisījušās bažas un jautājumi par jaunāko sezonu. Žurnāla Rīgas Viļņi speciālizdevums TV Jaunā sezona skaidro, kāpēc tas tā.

Kā zināms, Dailes teātra aktieris šovasar pāris nedēļas pavadīja piedzīvojumiem bagātā ceļojumā ASV (par ko liecināja krāšņie uzņēmumi sociālajos tīklos), kamēr kolēģi cītīgi filmējās nākamajās sezonas sērijās. Tas raisīja runas, ka Arvja seriālā vairs nebūs, tāpēc tikai pašsaprotama pagājušās sezonas izskaņā šķita viņa bojāeja incidentā ar Māra rokaspuišiem. Tomēr Arvis izdzīvoja un, kā redzams nākamās sezonas fotogrāfijās, kurās Dzelzītis izpildās visā krāšņumā, viņš būs uz strīpas arī Viņas melo labāk ceturtajā sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lauris Dzelzītis jeb Arvis jaunās sezonas uzņemšanas laukumā

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl